“Opracowanie dokumentacji projektowej wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego dla zadań z zakresu budownictwa drogowego"
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Łosie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00122644
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-14 12:06
- Lokalizacja
- Łosie, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7380006744
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
2 przyznane
DOMINIK NIGBOROWICZSkołyszyn, PL
98 400 PLNDOMINIK NIGBOROWICZSkołyszyn, PL
98 400 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.