Przebudowa Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Krusze wraz z infrastrukturą, w celu zapewnienia bezpieczeństwa dostaw wody dla mieszkańców Gminy Klembów
Gmina Klembów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00123544
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00123544/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-14 15:27
- Lokalizacja
- Klembów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3605f199-b01a-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 1251333656
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00123544 z dnia 2022-04-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Krusze wraz z infrastrukturą, w celu zapewnienia bezpieczeństwa dostaw wody dla mieszkańców Gminy Klembów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Klembów
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy w Klembowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668150
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gen. Franciszka Żymirskiego 38
1.5.2.) Miejscowość: Klembów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-205
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: (29) 753-88-00
1.5.8.) Numer faksu: (29) 777-90-85
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@klembow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.klembow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.klembow.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Krusze wraz z infrastrukturą, w celu zapewnienia bezpieczeństwa dostaw wody dla mieszkańców Gminy Klembów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3605f199-b01a-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00123544
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023925/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Krusze wraz z infrastrukturą, w celu zapewnienia bezpieczeństwa dostawy wody dla mieszkańców Gminy Klembów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00103856/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.9.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1595229,03 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
III.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane, w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Krusze wraz z infrastrukturą, w celu zapewnienia bezpieczeństwa dostaw wody dla mieszkańców Gminy Klembów”.
(Zamówienie dotyczące dofinansowania inwestycji z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, Nr 01/2021/4172/PolskiLad).
III.2. Zakres realizacji przedmiotu zamówienia:
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) demontaż istniejących urządzeń w budynku Stacji Uzdatniania Wody;
2) montaż projektowanych urządzeń na Stacji Uzdatniania Wody;
3) montaż urządzeń związanych z technologią uzdatniania wody i pompownią II stopnia;
4) montaż urządzeń BHP w pomieszczeniu chlorowni (prysznic bezpieczeństwa z myjką do oczu);
5) montaż chloratora wraz z instalacją wewnętrzną;
6) montaż urządzeń w węźle sanitarnym (umywalka, WC);
7) zasilanie elektryczne urządzeń technologicznych;
8) przepięcie istniejących sieci wodociągowych i włączenie do nowej instalacji technologicznej;
9) przepięcie istniejących sieci wodociągowych na terenie ujęcia wody i włączenie do nowego systemu;
10) wykonanie fundamentu pod zbiornik wyrównawczy;
11) montaż stalowego ocieplonego zbiornika wyrównawczego;
12) wykonanie orurowania wewnątrz zbiornika;
13) wykonanie instalacji międzyobiektowej przy zbiorniku wyrównawczym wraz z armaturą;
14) wykonanie nowej sieci kanalizacji sanitarnej, odprowadzenia wód popłucznych wraz z montażem studzienki rewizyjnej;
15) połączenie rurociągów ze spustu i przelewu ze zbiornikiem wód popłucznych;
16) wykonanie zbiornika neutralizatora wraz z rurociągiem od budynku Stacji Uzdatniania Wody;
17) wykonanie zbiornika magazynującego ścieki z węzła sanitarnego wraz z rurociągiem od budynku Stacji Uzdatniania Wody do studzienki SK1;
18) włączenie rurociągów do istniejącej sieci wodociągowej;
19) próby ciśnieniowe i płukanie sieci;
20) dezynfekcję wodociągu;
21) uporządkowanie terenu budowy;
22) wykonanie jednego stalowego zbiornika wyrównawczego o objętości czynnej 100m³;
23) wykonanie wykopów ze skarpowaniem ścian;
24) przygotowanie podłoża pod nawierzchnie drogowe;
25) wykonanie utwardzenia terenu z kostki brukowej betonowej 8cm;
26) wprowadzenie elementów stałej organizacji ruchu;
27) wykonanie oświetlenia parkingu oraz ciągu komunikacyjnego;
28) przebudowa budynku Stacji Uzdatniania Wody.
Szczegółowy zakres robót ujęty jest w n/w dokumentach i projektach, które stanowią załącznik nr 9 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ):
1) Decyzja Nr 167p/2020 z dnia 6 lutego 2020r., znak WAB.6740.18.157.2019;
2) Projekt Budowlany;
3) Projekt Wykonawczy;
4) Przedmiary Robót;
5) Szczegółowe Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Branżowych.
Przed złożeniem oferty Zamawiający zaleca dokonanie wizji lokalnej terenu oraz sprawdzenia zgodności załączonej do SWZ dokumentacji projektowej, tj. Projektu Budowlanego, Projektu Wykonawczego, Szczegółowej Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Branżowych oraz Przedmiaru Robót ze stanem faktycznym i warunkami terenowymi. Przedmiary Robót stanowią jedynie materiał pomocniczy w wycenie robót budowlanych. Wywiezienie urobku z terenu budowy, składowanie materiałów oraz transport leży całkowicie po stronie Wykonawcy. Nadmiar urobku nadający się do wbudowania zostanie rozplantowany na przylegających drogach gruntowych lub przewieziony w miejsce wskazane przez Zamawiającego na odległość do 5 km.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45252126-7 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z treścią art. 255 pkt 1 Ustawy z dnia 11 września 2019r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021r., poz. 1129 z późn. zm.), Zamawiający – Gmina Klembów unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzone w trybie podstawowym bez przeprowadzenia negocjacji, jeżeli: „nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.W niniejszym postępowaniu, zgodnie z informacją podaną do publicznej wiadomości (w BIP), Zamawiający – Gmina Klembów, na sfinansowanie zamówienia zamierzał przeznaczyć następującą kwotę – 2 713 000,00 zł brutto (słownie: dwa miliony siedemset trzynaście tysięcy złotych i 00/100 groszy).
W świetle przedstawionych okoliczności, Zamawiający postanowił jak na wstępie.
Zamawiający udostępnia niezwłocznie informacje o unieważnieniu postępowania na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Brak informacji dodatkowych| 2022-04-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |