Budowa oświetlenia drogi w m. Karzcino gm. Słupsk: - Słupsk gm. Słupsk

Gmina Redzikowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00123253
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00123253/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-14 14:16
Lokalizacja
Słupsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9d87abe8-ab6a-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
8391006582
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Lampy i oprawy oświetlenioweInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00123253 z dnia 2022-04-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia drogi w m. Karzcino gm. Słupsk: - Słupsk gm. Słupsk

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Słupsk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979855

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sportowa

1.5.2.) Miejscowość: Słupsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: michalm@gminaslupsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gminaslupsk.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ug_slupsk/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa oświetlenia drogi w m. Karzcino gm. Słupsk: - Słupsk gm. Słupsk

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9d87abe8-ab6a-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00123253

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020958/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.21 Budowa oświetlenia w Karżcinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00097509/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.18.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 219512 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Budowa Budowa oświetlenia drogi w m. Karzcino gm. Słupsk: - Słupsk gm. działki nr 247, 229/1, 228/3

4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne
Zgodnie z art. 255 pkt 3, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzieleniu zamówienia, jeżeli cena lub koszt
najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza
przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć te kwotę do ceny lub kosztu
najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne
Do wyznaczonego terminu złożono cztery oferty. Kwota podana przed otwarciem ofert, którą Zamawiający
zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia: 80 862,00 zł brutto . Powyższa kwota zgodnie z art. 222
ust. 4 ustawy została udostępniona na stronie internetowej prowadzonego postępowania. Najkorzystniejsza
oferta zawiera cenę: 194 845,63 zł (brutto). Przekracza ona znacznie kwotę jaką Zamawiający może przeznaczyć
na sfinansowanie niniejszego zamówienia. Jednocześnie należy wskazać, iż Zamawiający nie może zwiększyć
przeznaczonej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty. W świetle powyższego unieważnienie niniejszego
postępowania jest konieczne i w pełni uzasadnione.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 194845,63 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 218448,00 PLN

2022-04-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane