„Odwodnienie drogi gminnej w m. Niekłonice (ul. Jagodowa)”.

GMINA ŚWIESZYNO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00123121
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00123121/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-14 13:48
Lokalizacja
Świeszyno, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2f0ce5d8-ac23-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
4990521087
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00123121 z dnia 2022-04-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Odwodnienie drogi gminnej w m. Niekłonice (ul. Jagodowa)”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŚWIESZYNO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920707

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 71

1.5.2.) Miejscowość: Świeszyno

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-024

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 94 31 60 120

1.5.8.) Numer faksu: +48 94 316 14 91

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@swieszyno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.swieszyno.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/swieszyno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Odwodnienie drogi gminnej w m. Niekłonice (ul. Jagodowa)”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f0ce5d8-ac23-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00123121

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00011765/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Odwodnienie drogi gminnej w miejscowości Niekłonice (ul. Jagodowa)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00098827/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.03.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest odwodnienie drogi gminnej na ulicy Jagodowej w m. Niekłonice, gm. Świeszyno.
Miejsce realizacji
Inwestycja polega na odwodnieniu drogi gminnej w m. Niekłonice (ul. Jagodowa) obejmuje następujące działki:
Budowa kanalizacji deszczowej wraz z przyłączem na ulicy Jagodowej w m. Niekłonice na dz. nr 238/10, 238/13, 237/2, 160/13
Długość planowanych sieci przewidzianych do budowy:
Budowa kanalizacji deszczowej wraz z przyłączem na ulicy Jagodowej w m. Niekłonice, długość L=143,40 mb.
Zakres robót obejmuje:
Odprowadzenie wód deszczowych do istniejącego rowu. Zakres prac obejmuje wybudowanie odprowadzenia wód deszczowych i roztopowych w technologii rur PVC-U Dn200, Dn 160mm wraz z wykonaniem wpustów ulicznych klasy D400 żeliwnych typu jezdniowego umieszczonych z studniach betonowych Dn 40 mm. Zamówienie obejmuje wykonanie studni betonowych Dn 1000 mm, rewizyjnych Dn425PP, wykonanie przyłącza oraz otworzenie nawierzchni zgodnie z dokumentacją projektową. W zakres realizacji zadania wchodzi również odmulenie istniejącego rowu melioracyjnego o długości L=30,5 mb, wykonanie podsypek z tłucznia kamiennego o grubości 10 cm, wykonanie narzutu kamiennego z kamienia ciężkiego lub średniego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz dokumentacji projektowej załączonej do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego tj. 11.04.2022 r. do godz. 11:00 wpłynęły 3 oferty. Oferta z najniższą ceną podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 3 i 4 ustawy Pzp z uwagi na fakt, że nie została złożona w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym i jest nieważna na podstawie przepisów art. 63 ust. 2 ustawy Pzp. Cena kolejnej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, podaną przed otwarciem ofert na stronie prowadzonego postępowania.
2022-04-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane