Remont schodów i strefy głównego wejścia do budynku Pyrzyckiego Domu Kultury
PYRZYCKI DOM KULTURY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00450119
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00450119/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-08 10:47
- Lokalizacja
- Pyrzyce, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ee1f7335-dfa1-4786-b643-24f78ed4e67f
- Identyfikator
- 8531372595
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00450119 z dnia 2024-08-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont schodów i strefy głównego wejścia do budynku Pyrzyckiego Domu Kultury
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PYRZYCKI DOM KULTURY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 321278623
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 3
1.5.2.) Miejscowość: Pyrzyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 74-200
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: 915701995
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pdk@pyrzyce.net.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pdkpyrzyce.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ee1f7335-dfa1-4786-b643-24f78ed4e67f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont schodów i strefy głównego wejścia do budynku Pyrzyckiego Domu Kultury2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ee1f7335-dfa1-4786-b643-24f78ed4e67f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00450119
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00424437
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PDK.271.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu schodów wraz ze strefą głównego wejścia do Pyrzyckiego Domu Kultury realizowanego w ramach zadania: „Remont schodów i strefy głównego wejścia do budynku Pyrzyckiego Domu Kultury” w ramach projektu pn. „Remont w Metrach Kwadratowych - Nowe Oblicze Pyrzyckiego Domu Kultury” współfinansowanego ze środków MKiDN w ramach programu „Infrastruktura domów kultury”.
2. Zamówienie obejmuje wykonanie remontu schodów wraz ze strefą głównego wejścia Pyrzyckiego Domu Kultury, zgodnie z przedmiarem, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa przedmiar stanowiący załącznik nr 6 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy, stanowiącym załącznik Nr 5 do SWZ.
Z uwagi na ryczałtowy charakter wynagrodzenia udostępniony przez Zamawiającego, zakres robót (załącznik nr 6-przedmiar) nie jest podstawą wyceny robót, a stanowi jedynie materiał pomocniczy.
Ponadto przedmiot zamówienia obejmuje:
1) koszt zabezpieczenia budowy, utrzymania zaplecza budowy,
2) dokumentację powykonawczą,
3) koszt energii elektrycznej i wody oraz innych mediów niezbędnych do realizacji zadania,
4) informowanie wyprzedzająco użytkowników o utrudnieniach komunikacyjnych związanych z postępem prac i wykonanie stosownego zabezpieczenia i oznakowania terenu robót,
5) inne koszty niezbędne do wykonania przedmiotu umowy, jeżeli Wykonawca, działający z najwyższą starannością właściwą profesjonaliście powinien był je przewidzieć.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-08-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |