Montaż wraz z wykonaniem i dostawą oznakowania drogowego, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i tablic z nazwami ulic na terenie gminy Długołęka
Gmina Długołęka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00123829
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00123829/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-15 08:42
- Lokalizacja
- Długołęka, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8306f996-ab6d-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 9111102754
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00123829 z dnia 2022-04-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż wraz z wykonaniem i dostawą oznakowania drogowego, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i tablic z nazwami ulic na terenie gminy Długołęka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Długołęka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935017
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Robotnicza 12
1.5.2.) Miejscowość: Długołęka
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-095
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 71 32 30 203
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gmina.dlugoleka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dlugoleka.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://dlugoleka.bip.net.pl/?c=8351.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Montaż wraz z wykonaniem i dostawą oznakowania drogowego, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i tablic z nazwami ulic na terenie gminy Długołęka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8306f996-ab6d-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00123829
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00030809/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Oznakowanie pionowe i poziome dróg Gminy Długołęka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00097823/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.15.2022.AW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na montażu wraz z wykonaniem i dostawą oznakowania drogowego, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i tablic z nazwami ulic na terenie gminy Długołęka, wg poniższego zakresu: 1) wykonanie oznakowania poziomego dróg gminnych – w m2, 2) wykonanie usunięcia oznakowania poziomego dróg gminnych – w m2, 3) wykonanie i montaż kompletnego znaku drogowego typu ,,E”, ,,F” wyklejanego folią I generacji wraz z montażem słupków – w m2, 4) wykonanie i montaż kompletnego znaku drogowego typu ,,E”, ,,F” wyklejanego folią II generacji wraz z montażem słupków – w m2 5) wykonanie i montaż znaków drogowych wyklejanych folią I generacji wraz z montażem słupka – w sztukach, 6) wykonanie i montaż znaków drogowych wyklejanych folią II generacji wraz z montażem słupka – w sztukach, 7) wykonanie i montaż znaków drogowych wyklejanych folią I generacji na istniejącym słupku – w sztukach, 8) wykonanie i montaż znaków drogowych wyklejanych folią II generacji na istniejącym słupku – w sztukach, 9) wykonanie i montaż tabliczki uzupełniającej pod znakiem drogowym na istniejącym słupku – w sztukach, 10) wykonanie i dostawę gotowych znaków drogowych wyklejanych folią I generacji bez potrzeby ich montażu – w sztukach, 11) wykonanie i dostawę gotowych znaków drogowych wyklejanych folią II generacji bez potrzeby ich montażu – w sztukach, 12) wykonanie i dostawę gotowych tabliczek uzupełniających bez potrzeby ich montażu – w sztukach, 13) wykonanie i dostawę nowego słupka bez potrzeby jego montażu – w sztukach, 14) naprawa uszkodzonego znaku drogowego poprzez pionowanie słupka ze znakiem – w sztukach, 15) naprawę uszkodzonego znaku drogowego poprzez poprawienie mocowania tablicy znaku – w sztukach, 16) wykonanie i montaż dodatkowego słupka w razie potrzeby montażu jednego znaku na dwóch słupkach – w sztukach, 17) wymianę uszkodzonego słupka – w sztukach, 18) demontaż starego znaku drogowego wraz ze słupkiem – w sztukach, 19) demontaż starego znaku drogowego bez demontażu słupka – w sztukach, 20) demontaż wolno stojącego słupka – w sztukach, 21) wykonanie i montaż tablicy z nazwą ulicy wraz z montażem słupka – w sztukach, 22) wykonanie i montaż tablicy z nazwą ulicy na istniejącym słupku – w sztukach, 23) wykonanie i montaż lustra drogowego (okrągłego - 800mm) wraz z montażem słupka – w sztukach, 24) wykonanie i montaż lustra drogowego (prostokątnego 600x800mm) wraz z montażem słupka – w sztukach, 25) wykonanie i montaż progów zwalniających (500x400x50mm) – w sztukach, 26) demontaż progów zwalniających – w sztukach, 27) wykonanie mycia powierzchni znaku drogowego – w sztukach, 28) wykonanie wymalowania jednego miejsca parkingowego dla osoby z niepełnosprawnością – w sztukach, 29) demontaż i ponowny montaż 1 szt. kompletnego znaku drogowego wraz ze słupkiem z jednego miejsca ustawienia na drugie miejsce ustawienia – w sztukach, 30) wypożyczenie, ustawienie w terenie i demontaż 1 szt. kompletnego znaku drogowego wraz ze słupkiem, stojakiem i obciążeniem całości znaku na uroczystości gminne typu ,,Dzień Długołęki” lub ,,Dożynki” – w sztukach, 31) wymianę uszkodzonych lub montaż nowych barier ochronnych SP-01/2 – w mb, 32) wymianę uszkodzonych lub montaż nowych barier ochronnych SP-01/4 – w mb, wymianę uszkodzonych lub montaż nowych barier ochronnych SP-06/2 – w mb, 34) wymianę uszkodzonych lub montaż nowych barier ochronnych SP-06/4 – w mb, 35) wymianę uszkodzonych lub montaż nowych barier ochronnych SP-06/M/1 – w mb, 36) wymianę uszkodzonych lub montaż nowych barier ochronnych SP-07/2 – w mb, 37) wymianę uszkodzonych lub montaż nowych barier ochronnych SP-07/4 – w mb, 38) wymianę uszkodzonych lub montaż nowych barier ochronnych SP-09/2 – w mb, 39) wymianę uszkodzonych lub montaż nowych barier ochronnych SP-09/4 – w mb, 40) wymianę uszkodzonych lub montaż nowych barier ochronnych SP-10/2 – w mb, 41) wymianę uszkodzonych lub montaż nowych barier ochronnych SP-10/4 – w mb, 42) wymianę uszkodzonych poręczy mostowych – w mb, 43) regulację barier ochronnych – w mb, 44) wymianę lub montaż na barierach ochronnych punktowych elementów odblaskowych U-1c – w sztukach, 45) wymianę uszkodzonych bariero-poręczy U-11b z materiału Wykonawcy – w mb, 46) wykonanie lub wymianę wraz z montażem na drodze balustrad U-11a – w mb, 47) malowanie balustrad U – 11a – w mb, 48) wymianę wraz z montażem na drodze uszkodzonych wygrodzeń segmentowych – w mb, 49) wymianę uszkodzonych elementów ogrodzeń łańcuchowych U-12b – w mb, 50) malowanie ogrodzeń łańcuchowych U-12b – w mb, 51) malowanie wygrodzeń dla pieszych z dwóch przeciągów rurowych – w mb, 52) malowanie osłon przeciwporażeniowych – w mb, 53) wymianę znaków U-5a i C-9 (średnie) wraz ze słupkiem stalowym ocynkowanym o średnicy 60 mm mocowanym w tulei – w sztukach, 54) wymianę lub ustawienie słupków prowadzących U-1a – w sztukach, 55) wymianę lub ustawienie słupków prowadzących U-1b – w sztukach, 56) wymianę lub ustawienie słupków krawędziowych U-2 – w sztukach, 57) wymianę lub ustawienie słupków blokujących U-12c – w sztukach, 58) regulację pionową słupków prowadzących U-1a, U-1b, słupków krawędziowych U-2 i słupków blokujących U-12c – w sztukach, 59) naklejanie samoprzylepnych symboli cyfrowych U-1f, U-7 i U-8 na słupkach prowadzących – w sztukach, 60) ustawienie słupków referencyjnych z naniesieniem cech opisowych – w sztukach, 61) wymianę lub ustawienie tablic uchylnych z elementami odblaskowymi U-24 typu LEITBOY II (L 72) prawo lub lewostronny – w sztukach, 62) wymianę lub ustawienie nowych osłon przeciwolśnieniowych - w sztukach, 63) elementy odblaskowe (kocie oczka), 64) montaż separatorów parkingowych gumowych o długości 180 cm z taśmą odblaskową.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisany jest w niniejszej SWZ, w tym w załączniku nr 2a do SWZ, Projekcie umowy (Załącznik nr 1 do SWZ) oraz:
1) Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) (Załącznik nr 8 do SWZ),
2) Przedmiarach robót (Załącznik nr 9 do SWZ), sporządzonych przez: AVS Artur Szczepaniak, ul. Fiołkowa 14b, 55-095 Domaszczyn.
Uwaga: Załączone przedmiary mają charakter pomocniczy. Cenę oferty należy obliczyć w oparciu o załączoną tabelę (Formularz cenowy) będącą załącznikiem nr 2a do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34992200-9 - Znaki drogowe
34992300-0 - Znaki uliczne
34996000-5 - Drogowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne
38571000-8 - Ograniczniki prędkości
45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2022-04-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |