Prace adaptacyjne w pracowni technologii i konstrukcji mechanicznych s.235 oraz w pracowni pojazdów samochodowych w Zespole Szkół nr 1 w Wągrowcu
Powiat Wągrowiecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00124090
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00124090/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-15 10:02
- Lokalizacja
- Wągrowiec, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0bc3b8a7-8983-11ec-94c8-de8df8ed9da1
- Identyfikator
- 7661963101
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00124090 z dnia 2022-04-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace adaptacyjne w pracowni technologii i konstrukcji mechanicznych s.235 oraz w pracowni pojazdów samochodowych w Zespole Szkół nr 1 w Wągrowcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wągrowiecki
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Wągrowcu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570790905
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 15
1.5.2.) Miejscowość: Wągrowiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-100
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp@wagrowiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wagrowiec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wagrowiec/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace adaptacyjne w pracowni technologii i konstrukcji mechanicznych s.235 oraz w pracowni pojazdów samochodowych w Zespole Szkół nr 1 w Wągrowcu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0bc3b8a7-8983-11ec-94c8-de8df8ed9da1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00124090
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00026718/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Prace adaptacyjne w pracowni technologii i konstrukcji mechanicznych s.235 oraz w pracowni pojazdów samochodowych w Zespole Szkół nr 1 w Wągrowcu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn. „Rozwój infrastruktury kształcenia zawodowego w szkołach ponadpodstawowych na terenie powiatu wągrowieckiego”, nr RPWP.09.03.02-30-0008/20, realizowany w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 - Poddziałanie 9.3.2 „Inwestowanie w rozwój infrastruktury kształcenia zawodowego”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00066848/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RT.272.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 84774,65 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac adaptacyjnych w pracowni technologii i konstrukcji mechanicznych s.235 oraz w pracowni pojazdów samochodowych w Zespole Szkół nr 1 w Wągrowcu, w ramach projektu pn. „Rozwój infrastruktury kształcenia zawodowego w szkołach ponadpodstawowych na terenie powiatu wągrowieckiego”.
Zakres planowanych prac:
1) pracownia technologii i konstrukcji mechanicznych:
- wykonanie instalacji elektrycznej i sieci internetowej wraz z osprzętem;
- wykonanie posadzki przemysłowej;
- wykonanie tynków i warstw wykończenia ścian.
2) pracownia pojazdów samochodowych:
- wykonanie instalacji elektrycznej i sieci internetowej wraz z osprzętem;
- wykonanie posadzki przemysłowej;
- wykonanie tynków i warstw wykończenia ścian.
2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 4 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (przedmiar robót i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262300-4 - Betonowanie
45262310-7 - Zbrojenie
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
45262321-7 - Wyrównywanie podłóg
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty w wysokości 110000,00 zł przewyższa środki finansowe jakie Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 74145,00 zł.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 110000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 138990,00 PLN
| 2022-04-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |