ZAKUP I SUKCESYWNA DOSTAWA FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI DO POJAZDÓW MAREK: HONKER, JELCZ, STAR NA PODSTAWIE ZAMÓWIEŃ NA NAPRAWY AWARYJNE POJAZDÓW W REJONIE ODPOWIEDZIALNOŚCI 15 WOG
15 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00125123
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-19 09:27
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8522588284
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich
Wykonawcy
3 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "STARKOP" LESZEK KUCHARSKI SPÓŁKA JAWNAStarachowice, PL
150 000 PLNSŁAWOMIR FALKOWSKILubin, PL
150 000 PLNGRUPA MCC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
180 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.