„Rozbudowę drogi powiatowej Nr 1368B na odcinku od m. Peńskie do granicy gminy o dł. 1 712,30 m“
Powiat Moniecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00125394
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00125394/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-19 11:04
- Lokalizacja
- Mońki, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-55ee8798-9e15-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 5461392934
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00125394 z dnia 2022-04-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbudowę drogi powiatowej Nr 1368B na odcinku od m. Peńskie do granicy gminy o dł. 1 712,30 m“
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Moniecki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050658597
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słowackiego 5 A
1.5.2.) Miejscowość: Mońki
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-100
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@monki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.monki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://monki.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rozbudowę drogi powiatowej Nr 1368B na odcinku od m. Peńskie do granicy gminy o dł. 1 712,30 m“2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-55ee8798-9e15-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00125394
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019042/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Rozbudowa drogi powiatowej Nr 1368 B na odcinku Penskie - gr. gminy w km 6 + 677,2 - 8+389,50 o długości 1 712,30 m
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00082975/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ASI.272.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa drogi powiatowej Nr 1368B odcinka położonego na terenie Gminy Krypno Odcinek: Krypno Kościelne – Zastocze – Peńskie – gr. Gminy w km 0-014,5 – 2+962,8; 3+462,8 – 6+651,1; 6+677,2 – 8+389,5 - odcinek III o dł. 1 712,30 m realizowane w ramach RFRD pod nazwą Rozbudowa drogi powiatowej Nr 1368B na odcinku od m. Peńskie do granicy gminy o dł. 1 712,30 m.
Dokumentacja projektowa została opracowana na 3 odcinki. Natomiast przedmiotem niniejszego zamówienia jest odcinek III Peńskie - gr. gminy w km 6 + 677,20 - 8 + 389,50 o długości 1 712,30 m.
Roboty budowlane będą polegały na rozbudowie istniejącej drogi o nawierzchni bitumicznej do parametrów wymaganych dla drogi powiatowej klasy Z, wykonaniu elementów ulic, remoncie istniejących przepustów. Zakres robót obejmuje również wykonanie połączeń z pozostałymi drogami.
2. Kod CPV:45.23.00.00- 8 – roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg , lotnisk i kolei; wyrównanie terenu
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres rzeczowy robót określają:
1) przedmiary robót( z uwagi na ryczałtowe rozliczenie, jako dokument pomocniczy) – załącznik Nr 10 do SWZ,
2) wzór umowy – załącznik Nr 8 do SWZ,
3) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót – załącznik Nr 11 do SWZ,
4) dokumentacja projektowa – załącznik Nr 12 do SWZ,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne: Na sfinansowanie zamówienia Zamawiający zamierzał przeznaczyć kwotę – 1 742 617 zł brutto.Oferta z najniższą ceną oferuje realizację zamówienia za kwotę 2 141 073,25 zł brutto. Zamawiający w chwili obecnej nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny oferty z najniższą ceną .
Uzasadnienie prawne: Na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp – Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2141073,25 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2692180,81 PLN
| 2022-04-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |