Konserwacja Domu Rodziny Jana Kasprowicza w Inowrocławiu wraz z wyposażeniem.
Powiat Inowrocławski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00125302
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00125302/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-19 10:32
- Lokalizacja
- Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3b049eaa-af47-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 5562687660
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00125302 z dnia 2022-04-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Konserwacja Domu Rodziny Jana Kasprowicza w Inowrocławiu wraz z wyposażeniem.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Inowrocławski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350719
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mątewska 17
1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 523592200
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@inowroclaw.powiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.inowroclaw.powiat.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/inowroclaw.powiat1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Konserwacja Domu Rodziny Jana Kasprowicza w Inowrocławiu wraz z wyposażeniem.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b049eaa-af47-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00125302
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00001949/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Konserwacja Domu Rodziny Jana Kasprowicza w Inowrocławiu wraz z wyposażeniem
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00102137/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.IV.272.1.8.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1345369,02 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest konserwacja Domu Rodziny Jana Kasprowicza
w Inowrocławiu i budynku gospodarczego wraz z zagospodarowaniem terenu
i wyposażeniem. Zadanie jest współfinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych i budżetu Powiatu Inowrocławskiego. Beneficjentem projektu jest Powiat Inowrocławski. Lokalizacja inwestycji: ul. Wielkopolska 11, 88-100 Inowrocław, działka
o nr ewid. 58, obręb 0007, Inowrocław Obr. 7, arkusz 90, jednostka ewidencyjna: 040701_1, Inowrocław. Na działce znajdują się dwa budynki, w tym zabytkowy dom rodziny Jana Kasprowicza wpisany do rejestru zabytków pod nr A/313/1 decyzją z dnia 15.05.1992 r. oraz budynek gospodarczy.
Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.: prace remontowe dwóch istniejących budynków wraz z zagospodarowaniem terenu, w ramach których zostaną wykonane nowe instalacje wewnętrzne i zewnętrzne dostosowanie do aktualnych przepisów oraz zakup i dostawę wyposażenia. Budynek gospodarczy w południowo-zachodniej części działki stanowić będzie zaplecze-techniczne i sanitarne. Budynek podzielono na trzy pomieszczenia: zaplecze gospodarcze oraz dwie łazienki: męską oraz damską przystosowaną także dla osób niepełnosprawnych. W zakres robót wchodzą m.in.:
1) prace przygotowawcze;
2) prace rozbiórkowe;
3) prace budowlane;
4) wyposażenie instalacyjne obiektu, w tym m.in.:
- instalacja wodociągowa,
- instalacja kanalizacji sanitarnej,
- instalacja elektryczna,
- okablowanie strukturalne, WI-FI,
- system sygnalizacji włamania i napadu,
- system telewizji dozorowej,
- instalacja odgromowa do wymiany.
5) zagospodarowanie terenu.
Teren całej inwestycji musi być przystosowany do użytku przez osoby niepełnosprawne. Wykonawca na własny koszt musi dostarczyć wyposażenie Domu Rodziny Jana Kasprowicza w Inowrocławiu obejmujące następujące elementy:
1) namiot i meble zewnętrzne;
2) materiały edukacyjne i promocyjne;
3) sprzęt komputerowy i multimedialny;
4) urządzenia interaktywne;
5) meble i wyposażenie kuchenne;
6) rowery, stacje bazowe dla rowerów oraz stojaki do rowerów.
Wykonawca zobowiązany będzie do wniesienia, rozładunku oraz uruchomienia przedmiotu zamówienia w pomieszczeniach Domu Rodziny Jana Kasprowicza w Inowrocławiu. W przypadku mebli zewnętrznych, mebli i wyposażenia kuchennego oraz dostawy rowerów, stacji bazowych dla rowerów oraz stojaków dla rowerów Wykonawca zobowiązany jest również do ich zamontowania według harmonogramu uzgodnionego z Zamawiającym. Wykonawca udzieli Zamawiającemu na wykonane roboty budowlane rękojmi za wady na okres 60 m-cy i gwarancji jakości na okres minimum 36 m-cy, licząc od dnia podpisania (bez uwag) protokołu odbioru końcowego przez obie Strony. W przypadku wyposażenia Zamawiający wymaga gwarancji udzielonych przez producentów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261300-7 - Kładzenie zaprawy i rynien
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45421132-8 - Instalowanie okien
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty, złożonej przez Wykonawcę - Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe MEGA Sp. z o.o., ul. Cicha 15A, 88-100 Inowrocław w wysokości 2 016 187,49 zł brutto przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 1 613 985,94 zł brutto i której nie może zwiększyć do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2016187,49 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2291200,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2022-04-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |