Rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej nr 9 w Tarnowie
Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00124965
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00124965/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-19 07:58
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-17b98047-7ea1-11ec-beb3-a2bfa38226ab
- Identyfikator
- 8731011086
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00124965 z dnia 2022-04-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej nr 9 w Tarnowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661323
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 2
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.kalita@umt.tarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/umtarnow
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/b3a13706-b859-4897-8d76-825545ea33081.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej nr 9 w Tarnowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-17b98047-7ea1-11ec-beb3-a2bfa38226ab
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00124965
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021444/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Rozbudowa i nadbudowa budynku Szkoły Podstawowej nr 9 w Tarnowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00036211/07
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIM.271.3.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 4068464,36 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje nadbudowę północnego skrzydła Szkoły Podstawowej nr 9 w Tarnowie o jedną kondygnację oraz rozbudowę budynku szkoły o salę gimnastyczną od strony południowej w ramach zadania inwestycyjnego „Rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej nr 9
w Tarnowie”. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych na działce nr 6/6 obr. 102 Szkoły Podstawowej nr 9 przy ul. M. Dąbrowskiej, na podstawie decyzji pozwolenia na budowę nr 445/2021 z dnia 15.10.2021 r., w tym m.in.:
1) Nadbudowę północnego skrzydła szkoły o jedną kondygnację, która obejmuje między innymi:
a) Wzmocnienie istniejącej konstrukcji nośnej budynku,
b) Wykonanie ścian nośnych działowych,
c) Wykonanie więźby dachowej,
d) Wykonanie pokrycia dachów,
e) Wykonanie izolacji termicznych i przeciwwodnych,
f) Wykonanie tynków zewnętrznych,
g) Wykonanie kanałów wentylacji grawitacyjnej,
h) Montaż stolarki okiennej i drzwiowej,
i) Wykonanie wewnętrznych instalacji elektrycznych, teletechnicznych i sanitarnych,
j) Wykonanie posadzek,
k) Wykonanie tynków wewnętrznych,
l) Wyposażenie w wymagane zabezpieczenia i systemy przeciwpożarowe.
2) Rozbudowę budynku szkoły o salę gimnastyczną od strony południowej, która obejmuje między innymi:
a) Wykonanie fundamentów,
b) Wykonanie ścian nośnych działowych,
c) Wykonanie stropów,
d) Wykonanie konstrukcji dachu,
e) Wykonanie pokrycia dachów,
f) Wykonanie izolacji termicznych i przeciwwodnych,
g) Wykonanie tynków zewnętrznych,
h) Wykonanie kanałów wentylacji grawitacyjnej,
i) Montaż stolarki okiennej i drzwiowej,
j) Wykonanie wewnętrznych instalacji elektrycznych, teletechnicznych i sanitarnych,
k) Wykonanie posadzek,
l) Wykonanie tynków wewnętrznych,
m) Wyposażenie w wymagane zabezpieczenia i systemy przeciwpożarowe.
3) Zagospodarowanie terenu, w tym między innymi:
a) Wykonanie wiaty śmietnikowej,
b) Wykonanie wycinki drzew, nasadzenia,
c) Wykonanie drogi pożarowej,
d) Wykonanie odcinków kanalizacji opadowej, instalacji wodociągowej.
UWAGA: Zakres zamówienia nie obejmuje budowy basenu i przewiązki, boisk szkolnych oraz miejsc postojowych.
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ oraz dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5386125,72 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7542787,99 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5928600,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Budowlano- Handlowa „PICO-BELLO” Tomasz Żurowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8730013574
7.3.4) Miejscowość: Tarnów
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Roboty branży sanitarnej i elektrycznej.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5928600,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 16 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-04-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |