Przebudowa (Modernizacja) Drogi Gminnej Nr 104059L w Miejscowości Kodeniec

GMINA DĘBOWA KŁODA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00125326
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00125326/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-19 10:39
Lokalizacja
Dębowa Kłoda, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0fe12f1d-ae08-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
5391044575
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie dróg podrzędnychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00125326 z dnia 2022-04-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa (Modernizacja) Drogi Gminnej Nr 104059L w Miejscowości Kodeniec

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĘBOWA KŁODA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237492

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 116A

1.5.2.) Miejscowość: Dębowa Kłoda

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-211

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.7.) Numer telefonu: 83/355 70 08

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@debowakloda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugdebowakloda.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://debowakloda.zetopzp.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa (Modernizacja) Drogi Gminnej Nr 104059L w Miejscowości Kodeniec

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0fe12f1d-ae08-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00125326

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00040832/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja drogi gminnej Nr 104059L

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00100319/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.IBP.271.01.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje zaprojektowanie i wykonanie roboty budowlanej realizowanej w ramach formuły zaprojektuj-wybuduj, zadania inwestycyjnego pn. ,,PRZEBUDOWA (MODERNIZACJA) DROGI GMINNEJ NR 104059L W MIEJSCOWOŚCI KODENIEC’’
1. Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa (modernizacja) drogi gminnej 104059 L
w m. Kodeniec gmina Dębowa Kłoda, w tym wykonanie robót budowlanych w branży drogowej i mostowej wraz ze sporządzeniem projektu wykonawczego w branży drogowej i budowlanego-wykonawczego w branży mostowej. Teren na którym będzie realizowany przedmiot zamówienia położony jest na działkach o nr 2, 354/3, 373, 673, 688 i 689 w m. Kodeniec, gm. Dębowa Kłoda.
Zakres robót w branży drogowej obejmuje:
• wykonanie nowej nawierzchni drogi z betonu asfaltowego polegające na ułożeniu warstwy wyrównawczej, oraz warstw wiążącej i ścieralnej.
• rozbiórkę i budowę dwóch obiektów mostowych zgodnie z warunkami wydanymi przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Nadzór Wodny w Parczewie.
• budowę chodnika z kostki brukowej o szerokości 2m na całej długości odcinka objętego opracowaniem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Po dokonaniu analizy finansowej, Zamawiający ustalił, że jest zobowiązany unieważnić postępowanie wobec niemożności zwiększenia środków zapewniających sfinansowanie przedmiotowego zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty – cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2022-04-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane