Modernizacja stacji uzdatniania wody w miejscowości Dąbrówka, Gmina Borzytuchom

GMINA BORZYTUCHOM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00124493
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00124493/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-15 11:52
Lokalizacja
Borzytuchom, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-83063500-aa20-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
8421663541
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty budowlane w zakresie budynkówMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliBudowa obiektów inżynierii wodnejRoboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnejUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00124493 z dnia 2022-04-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja stacji uzdatniania wody w miejscowości Dąbrówka, Gmina Borzytuchom

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BORZYTUCHOM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979482

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zwycięstwa 56

1.5.2.) Miejscowość: Borzytuchom

1.5.3.) Kod pocztowy: 77-141

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.januszewski@borzytuchom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ug.borzytuchom.ibip.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja stacji uzdatniania wody w miejscowości Dąbrówka, Gmina Borzytuchom

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-83063500-aa20-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00124493

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019056/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja SUW w Dąbrówce

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00094863/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SK.271.5.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1463410,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana w procedurze „zaprojektuj i wybuduj”, dotycząca modernizacji stacji uzdatniania wody w miejscowości Dąbrówka, Gmina Borzytuchom. Prace projektowe i budowlane należy wykonać zgodnie z załącznikiem nr 5 do SWZ - programem funkcjonalno – użytkowym.
2. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Zamawiający udziela zamówienia w częściach, a każda z nich stanowi przedmiot odrębnego postępowania przetargowego.
3. Zamawiający będzie zobowiązany do zapewnienia i udostępnienia terenu budowy.
4. Celem rozbudowy ujęcia wody i modernizacji istniejącego układu technologicznego Stacji Uzdatniania Wody oraz ujęć wody głębinowej jest budowa dwóch zbiorników terenowych wody uzdatnionej naziemnych, demontaż podstawowych urządzeń technologicznych w istniejącej hydroforni, montaż nowych układów technologii SUW, poprawa jakości uzdatniania wody, zwiększenie niezawodności i efektywności pracy stacji, wprowadzenie nowych urządzeń technologicznych i pomiarowych oraz kompleksowa automatyzacja pracy stacji.
Rozbudowie i modernizacji zostaną poddane następujące węzły technologiczne:
- instalacja aeratora,
- instalacja zespołu filtrów ciśnieniowych pośpiesznych I i II stopnia filtracji,
- instalacja odwadniania ścieków z płukania filtrów,
- instalacja sprężonego powietrza dla potrzeb technologicznych.
- rurociągi technologiczne SUW
- budowa naziemnych retencyjnych zbiorników terenowych wody uzdatnionej wraz z rurociągami i infrastruktura towarzyszącą
- budowa przyłączy kanalizacyjnych odprowadzających wody popłuczne z układu technologii SUW do istniejącej sieci kanalizacji sanitarnej
- wymiana podwodnych agregatów pompowych w istniejących studniach głębinowych
5. Szczegółowy opis, zakres zamówienia znajduje się w dokumentacji technicznej – Załącznik nr 5 do SWZ.
6. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanym wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

45252126-7 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu cena najkorzystniejszej oferty przekracza kwotę, która Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
2022-04-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane