Roboty budowlane Adaptacja lokalu przy ul. Boczna 7K, 43-600 Jaworzno na Laboratorium Biznesu
POWIATOWY URZĄD PRACY W JAWORZNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00126007
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00126007/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-19 14:05
- Lokalizacja
- Jaworzno, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-419daf5e-a5d6-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 6321728843
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00126007 z dnia 2022-04-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane Adaptacja lokalu przy ul. Boczna 7K, 43-600 Jaworzno na Laboratorium Biznesu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY URZĄD PRACY W JAWORZNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276728153
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Północna 9B
1.5.2.) Miejscowość: Jaworzno
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-600
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.7.) Numer telefonu: 32/6181900
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@jaworzno.praca.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jaworzno.praca.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://pup.jaworzno.ibip.pl/public/?id=2204361.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane Adaptacja lokalu przy ul. Boczna 7K, 43-600 Jaworzno na Laboratorium Biznesu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-419daf5e-a5d6-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00126007
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00058179/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont lokalu w ramach projektu pilotażowego "Laboratorium biznesu"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00091893/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OK.3320.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 537554,68 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest adaptacja lokalu przy ul. Boczna 7K, 43-600 Jaworzno na Laboratorium Biznesu.
Przedmiot zamówienia obejmuje remont i zmianę sposobu użytkowania lokalu na laboratorium biznesu w następującym zakresie: wykonanie nowych instalacji (elektrycznej, c.o., wod.-kan., wentylacji), wykonanie nowego wykończenia pomieszczeń z dostosowaniem do obecnych potrzeb, wykonanie instalacji teletechnicznej i alarmowej, Przedmiotowy lokal ma powierzchnię 259,6 m2. Szczegółowy zakres zadania określony jest w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3, z uwagi na fakt, iż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego wpłynęły dwie oferty, w tym jedna oferta niepodlegająca odrzuceniu, której cena brutto wynosiła 1 180 800,00 zł, natomiast na realizację tego zamówienia Zamawiający przeznaczył kwotę 642 453,00 zł brutto.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1180800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1180800,00 PLN
| 2022-04-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |