SUKCESYWNA DOSTAWA PRODUKTÓW GŁĘBOKO MROŻONYCH
18 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00125364
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-19 10:53
- Lokalizacja
- Wejherowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5882404534
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty głęboko mrożone
Wykonawcy
2 przyznane
STEMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWładysławowo, PL
205 074,1 PLNSTEMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWładysławowo, PL
205 074,1 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.