Modernizacja infrastruktury kulturalno-turystycznej na terenie Gminy Łapsze Niżne
Gmina Łapsze Niżne
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00125370
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00125370/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-19 10:55
- Lokalizacja
- Łapsze Niżne, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-30b89eaf-af51-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 7352834759
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00125370 z dnia 2022-04-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury kulturalno-turystycznej na terenie Gminy Łapsze Niżne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łapsze Niżne
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892400
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 20
1.5.2.) Miejscowość: Łapsze Niżne
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-442
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.7.) Numer telefonu: (18) 2659310
1.5.8.) Numer faksu: (18) 2659315
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@lapszenizne.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.lapszenizne.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lapsze_nizne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury kulturalno-turystycznej na terenie Gminy Łapsze Niżne2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-30b89eaf-af51-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00125370
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00004694/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja infrastruktury kulturalno-turystycznej na terenie Gminy Łapsze Niżne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00102198/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 11047680,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I – „Rozbudowa i przebudowa Domu Strażaka wraz z infrastrukturą techniczną na cele centrum kulturalno-kongresowe”PRZEDMIOT I ZAKRES ROBÓT BUDOWLANYCH:
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa i przebudowa istniejącego budynku Domu Strażaka na cele centrum kulturalno-kongresowego w zabudowie zwartej z budynkiem przedszkola publicznego, dwukondygnacyjnego, częściowo podpiwniczonego o kubaturze 3 390,17m3, powierzchni użytkowej 283,21m2 wraz z infrastrukturą techniczną tj. przyłączem kanalizacji sanitarnej oraz urządzeniami budowlanymi tj. dojściami, dojazdami.
Teren Inwestycji obejmuje działki ewid. nr 99/1, 101, 100/4, 102/2, 4068/42.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45216121-8 - Roboty budowlane w zakresie obiektów straży pożarnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45262700-8 - Przebudowa budynków
45262800-9 - Rozbudowa budynków
4.5.5.) Wartość części: 3381013,63 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II – „Remont konserwatorski budynku czworaka wpisanego do rejestru zabytków na terenie zespołu dworskiego w Falsztynie oraz odbudowa konserwatorska budynku oficyny wpisanego do rejestru zabytków na terenie zespołu dworskiego na cele świetlicy wiejskiej z punktem informacji turystycznej oraz wystawą muzealną w Falsztynie”PRZEDMIOT I ZAKRES ROBÓT BUDOWLANYCH:
a) Przedmiotem Zamówienia jest odbudowa konserwatorska budynku oficyny, wpisanego do rejestru zabytków na terenie zespołu dworskiego w Falsztynie na cele świetlicy wiejskiej z punktem informacji turystycznej oraz wystawą muzealną. Zamawiający zaplanował przeprowadzenie generalnego remontu i odbudowy budynku dawnej oficyny oraz jego adaptację do nowej funkcji użyteczności publicznej wraz z zagospodarowaniem części terenu, bezpośrednio przy obiekcie dawnej oficyny.
Budynek dawnej oficyny oraz pozostałości parku, wchodzą w skład zespołu dworskiego w Falsztynie i są wpisane do rejestru zabytków pod nr [A-823/M]. Teren inwestycji jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Łapsze Niżne o symbolu 1.KR/UP(a), obejmującego zespół dworski o pow. 0,59 ha.
Inwestycja będzie polegać na odbudowie konserwatorskiej, zniszczonego zabytkowego budynku i zagospodarowaniu otoczenia, bezpośredniego przy dawnej oficynie z wprowadzeniem funkcji społecznie potrzebnych.
Zadanie ma na celu dostosowanie, zabytkowego obiektu do aktualnie obowiązujących przepisów techniczno-budowlanych, przepisów dotyczących wymagań sanitarno-higienicznych i wymagań ochrony przeciwpożarowej oraz dostępności dla osób niepełnosprawnych, przy jednoczesnym spełnieniu wytycznych Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w zakresie ochrony konserwatorskiej.
b) Przedmiotem Zamówienia jest remont konserwatorski budynku czworaka wpisanego do rejestru zabytków na terenie zespołu dworskiego w Falsztynie. Zamawiający zaplanował przeprowadzenie remontu dachu budynku czworaka w celu zabezpieczenia substancji zabytkowej przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi.
Budynek czworaka wchodzi w skład zespołu dworskiego w Falsztynie i jest wpisany do rejestru zabytków województwa małopolskiego pod nr [A-823/M].
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 3252032,52 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III – „Budowa Sali gimnastycznej z zapleczem, przy zespole szkolno-przedszkolnym we Frydmanie”PRZEDMIOT I ZAKRES ROBÓT BUDOWLANYCH:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi uzgodnieniami oraz wykonanie na jej podstawie robót budowlano-montażowych polegających na budowie sali gimnastycznej z zapleczem, z ścianką wspinaczkową wraz z adaptacją istniejącej sali gimnastycznej na cele dydaktyczne, przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Frydmanie, zlokalizowanym na działkach ewid. nr 8086/2, 8086/3.
Projektowana sala gimnastyczna będzie integralną częścią Zespołu Szkolno-Przedszkolnego we Frydmanie.
Zakres zadania, obejmuje opracowanie pełnej dokumentacji technicznej wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych decyzji, uzgodnień i opinii, zgodnie z przepisami prawa polskiego na remont konserwatorski budynku oficyny oraz przeprowadzenie robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 4414634,15 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert tj. do 13 kwietnia 2022 r. do godz.10:00 nie wpłynęła żadna oferta. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty w postepowaniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert tj. do 13 kwietnia 2022 r. do godz.10:00 nie wpłynęła żadna oferta. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty w postepowaniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert tj. do 13 kwietnia 2022 r. do godz.10:00 nie wpłynęła żadna oferta. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty w postepowaniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-04-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |