Budowa urządzenia dźwigowego dla niepełnosprawnych w Szkole Podstawowej nr 1 w Chrzanowie- etap I.
Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół i Przedszkoli w Chrzanowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00126335
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00126335/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-19 17:46
- Lokalizacja
- Chrzanów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5fcd4f5f-ac4e-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 6281690458
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00126335 z dnia 2022-04-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa urządzenia dźwigowego dla niepełnosprawnych w Szkole Podstawowej nr 1 w Chrzanowie- etap I.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół i Przedszkoli w Chrzanowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272747805
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Henryka 20
1.5.2.) Miejscowość: Chrzanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-500
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zeasip@chrzanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.malopolska.pl/zeasipwchrzanowie
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
działalność rachunkowo-księgowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa urządzenia dźwigowego dla niepełnosprawnych w Szkole Podstawowej nr 1 w Chrzanowie- etap I.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5fcd4f5f-ac4e-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00126335
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00038584/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa platformy pionowej dla niepełnosprawnych w SP1 w Chrzanowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00099456/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 289191,31 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana pn. Budowa urządzenia dźwigowego dla niepełnosprawnych w Szkole Podstawowej nr 1 w Chrzanowie- etap I.
2. Lokalizacja: Lokalizacja: Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Chrzanowie ul. Zielona 15 , 32-500 Chrzanów.
3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in.: wykonanie robót budowlanych polegających na budowie wewnętrznego szybu windowego żelbetowego wraz z wykonaniem otworów
w stropach między kondygnacjami i wykonaniem płyty fundamentowe j, wykonanie instalacji zasilania urządzenia , dostawie i montażu urządzenia dźwigowego, sporządzeniu dokumentacji rejestracyjnej wraz z rejestracją urządzenia w UDT i dopuszczeniem do użytkowania. Szczegółowy zakres robót określa: projekt budowlany (załącznik nr 5 do SWZ), projekt wykonawczy (załącznik nr 6 do SWZ), specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (załącznik nr 7 do SWZ) oraz pomocniczo – przedmiar robót (załącznik nr 8 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z treścią art. 255 pkt. 3) ustawy Pzp, zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyćtę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Zamawiający przed otwarciem ofert zamieścił na stornie prowadzonego postępowania informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 365.000,00 zł brutto.
W związku z faktem, iż cena najkorzystniejsza oferty oraz oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
oraz po analizie możliwości finansowych zamawiający stwierdził, że nie istnieje możliwość zwiększenia kwoty pierwotnie przeznaczonej na udzielenie zamówienia.
W tym stanie rzeczy, mając na uwadze treść przywołanych wyżej przepisów, zamawiający unieważnił postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 618996,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 618996,70 PLN
| 2022-04-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |