Budowa skweru kącika rekreacyjnego dla młodszych i starszych mieszkańców Międzylesia przy ul. Żegańskiej 1a przy WCK, biblioteka
Urząd m.st. Warszawy-Urząd Dzielnicy Wawer
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00125629
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00125629/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-19 12:16
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5cf13c35-a9de-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 5252296818
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00125629 z dnia 2022-04-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa skweru kącika rekreacyjnego dla młodszych i starszych mieszkańców Międzylesia przy ul. Żegańskiej 1a przy WCK, biblioteka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd m.st. Warszawy-Urząd Dzielnicy Wawer
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259663
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żegańska 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 04-713
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lcichocka@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wawer.warszawa.pl/vprocurement
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://zamowienia.um.warszawa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa skweru kącika rekreacyjnego dla młodszych i starszych mieszkańców Międzylesia przy ul. Żegańskiej 1a przy WCK, biblioteka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5cf13c35-a9de-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00125629
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024935/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.27 Wykonanie skweru kącika rekreacyjnego dla młodszych i starszych mieszkańców Międzylesia w Warszawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00095421/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UD-XIII-ZZP.271.12.2022.LCI
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 150406,51 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem opracowania jest budowa SKWERU KĄCIKA REKREACYJNEGO DLA NAJMŁODSZYCH I STARSZYCH MIESZKAŃCÓW MIĘDZYLESIA
Ww. Skwer składać się będzie docelowo z następujących elementów:
a) obiekty małej architektury użytkowe służące rekreacji codziennej i utrzymaniu porządku
b) nawierzchnie utwardzone piesze
c) oświetlenie terenu
d) zieleń wysoka i niska
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.), oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 269907,36 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 437019 PLN
| 2022-04-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |