Zakup usługi cateringowej dla policjantów skierowanych do działań w celu zapewnienia ładu i porządku publicznego (powiat bialski, powiat włodawski)
Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00127114
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-20 11:28
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7120104697
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi dostarczania posiłkówUsługi przygotowywania posiłków
Wykonawcy
4 przyznane
ELŻBIETA URBAŃCZUKJanów Podlaski, PL
13 800 PLNAGNIESZKA DRABTerespol, PL
49 680 PLNBOGDAN LINKIEWICZWisznice, PL
13 800 PLNANNA ŁĄGWA-DĄBCZAKWłodawa, PL
16 560 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.