„Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Daleszyce”
Gmina Daleszyce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00126258
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00126258/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-19 15:22
- Lokalizacja
- Daleszyce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-41b3b08c-affb-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 6572525617
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00126258 z dnia 2022-04-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Daleszyce”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Daleszyce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010040
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Staszica
1.5.2.) Miejscowość: Daleszyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-021
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: (0-41) 317 16 94
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@daleszyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.daleszyce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Daleszyce”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-41b3b08c-affb-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00126258
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015041/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Budowa oświetlenia ulicznego przy drodze gminnej nr 260/1 w msc. Brzechów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00103225/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Nr referencyjny: WIN.ZP.271.1.5.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 327082,76 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
• Zadanie 1 Budowa oświetlenia ulicznego przy drodze powiatowej nr 0335T (od ZUK-u do posesji 2b) Daleszyce – Niwy.Przedmiotem zamówienia jest budowa wydzielonego odcinka kablowej sieci oświetlenia drogowego
w pasie drogi powiatowej 0335T, oraz dz. nr ewid.: 2946, 2903 obręb Daleszyce.
W ramach realizacji planowanego przedsięwzięcia, przewidziano:
Budowę 14 szt. słupów stalowych okrągłych typu CC-8,
Montaż wysięgników stalowych łukowo-kątowych na projektowanych słupach 4 szt. (1,0m), 10 szt. (1,5m),
Montaż wysięgnika na istniejącym słupie 1 szt. W-O/1 (1,5m),
Budowę linii kablowej oświetlenia YAKXS 4x35mm2 o długości Lt=549m i długości całkowitej Lc=610m,
Dowieszenie przewodu napowietrznego AsXSn 4x70mm2 o długości Lt=67m,
Montaż 15 szt. opraw oświetlenia typu LED z gniazdami NEMA o mocy 44W wyposażonych
w sterowniki współdziałające z zainstalowanym na terenie gminy systemem sterowania oświetleniem PLANet.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31200000-8 - Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej
31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne
45232210-7 - Roboty budowlane zakresie budowy linii napowietrznych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
4.5.5.) Wartość części: 201950,31 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
• Zadanie 2 Budowa oświetlenia ulicznego na odcinku drogi wewnętrznej nr 213 - Podmarzysz.Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa oświetlenia drogowego przy drodze wewnętrznej dz. nr 213, teren inwestycji obejmuje dz. nr ewid.: 214/4; 214/3; 215/1; 217/1; 219; 220; 212/6; 212/5; 212/1, obręb Marzysz gm. Daleszyce
W ramach realizacji planowanego przedsięwzięcia , przewidziano:
Budowę 6 szt. słupów wirowanych,
Montaż wysięgników stalowych ocynkowanych o długości 0,5m,
Podwieszeniem przewodów oświetlenia AsXSn2x25mm² od słupa nr 1/4/1 do słupa 1/4/6 długości Lc=189m,
Montaż 6 opraw LED z gniazdami NEMA wyposażonych w sterowniki współdziałające
z zainstalowanym na terenie gminy systemem sterowania oświetleniem PLANet,
Montaż ogranicznika przepięć na słupie nr 1/4/5.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31200000-8 - Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej
31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne
45232210-7 - Roboty budowlane zakresie budowy linii napowietrznych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
4.5.5.) Wartość części: 40761,17 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
• Zadanie 3 Budowa oświetlenia ulicznego na odcinku drogi gminnej nr 260/1 - Brzechów za szkołą.Przedmiotem zamówienia jest budowa oświetlenia ulicznego zasilanego ze stacji „Brzechów nr 560”, wzdłuż drogi gminnej nr (dz. nr ewid. 260/1) teren inwestycji obejmuje dz. nr ewid 271/5, 272/4, 273, 275 obręb Brzechów – Gmina Daleszyce
W ramach realizacji planowanego przedsięwzięcia , przewidziano:
Budowę 2 szt. słupów wirowanych,
Budowę 5 szt. słupów stalowych okrągłych,
Montaż wysięgników jednoramiennych typu (ST-1,5),
Budowę napowietrznej linii oświetlenia AsXSn2x25mm2 - od słupa nr 2/4 do słupa nr 2/4/2,
Budowę kablowej linii oświetlenia YAKXS4x25mm2 (wraz z uziemieniem Fe/Zn25x4mm) - od projektowanego słupa nr 2/4/2 do projektowanego słupa nr 2/4/7,
Montaż 7 opraw LED z gniazdami NEMA wyposażonych w sterowniki współdziałające
z zainstalowanym na terenie gminy systemem sterowania oświetleniem PLANet,
Montaż odgromników i uziemień na słupach krańcowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31200000-8 - Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej
31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne
45232210-7 - Roboty budowlane zakresie budowy linii napowietrznych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
4.5.5.) Wartość części: 58757,01 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
• Zadanie 4 Budowa oświetlenia ulicznego na odcinku drogi wewnętrznej nr. ewid. 792w msc. Niwy.
Przedmiotem zamówienia jest budowa oświetlenia ulicznego zasilanego ze stacji „Niwy daleszyckie
nr 637”, wzdłuż drogi gminnej nr (dz. nr ewid. 792) teren inwestycji obejmuje dz. nr ewid 1102/1 obręb Niwy – Gmina Daleszyce.
W ramach realizacji planowanego przedsięwzięcia , przewidziano:
Budowę 1 szt. słupa wirowanego,
Montaż wysięgnika W-0/1 (1,5m),
Budowę kablowej linii oświetlenia YAKXS4x35mm2 od złącza ZK-1 +1P do słupa nr. 1,
Montaż 1 oprawy LED z gniazdami NEMA wyposażonej w sterownik współdziałający
z zainstalowanym na terenie gminy systemem sterowania oświetleniem PLANet,
Montaż skrzynki oświetleniowej SO-1,
Montaż ogranicznika przepięć na słupie nr 1.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31200000-8 - Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej
31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne
45232210-7 - Roboty budowlane zakresie budowy linii napowietrznych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
4.5.5.) Wartość części: 25614,27 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 pkt. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r., poz. 1129) Zamawiający informuje, że w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 3 ustawy postępowanie unieważniono.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 pkt. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r., poz. 1129) Zamawiający informuje, że w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 3 ustawy postępowanie unieważniono.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 pkt. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r., poz. 1129) Zamawiający informuje, że w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 3 ustawy postępowanie unieważniono.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 pkt. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r., poz. 1129) Zamawiający informuje, że w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 3 ustawy postępowanie unieważniono.
| 2022-04-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |