Przebudowa istniejącej SUW na terenie LSSE podstrefa Krzywa

Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00126546
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00126546/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-20 08:51
Lokalizacja
Legnica, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-81a57d18-ab5c-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
6911810830
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wodySłoneczne moduły fotoelektryczneRoboty budowlane w zakresie dróg dojazdowychUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00126546 z dnia 2022-04-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa istniejącej SUW na terenie LSSE podstrefa Krzywa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

1.3.) Oddział zamawiającego: nie dotyczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390560231

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rycerska 24

1.5.2.) Miejscowość: Legnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-220

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 76 727 74 70

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lsse.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lsse.logintrade.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://lsse.logintrade.net

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa istniejącej SUW na terenie LSSE podstrefa Krzywa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-81a57d18-ab5c-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00126546

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00098529/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DII.261.3.2022.RK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2000000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie przebudowy istniejącej Stacji Uzdatniania Wody (SUW) zlokalizowanej na terenie LSSE podstrefa Krzywa (dz nr 256/39) polegające na :

1 Wykonaniu dokumentacji projektowej przebudowy istniejącej SUW (wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę).
2 Robotach budowlanych polegających na przebudowie istniejącej SUW o zakładanej wydajności Qmax = 150 m3/h.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45252120-5 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnieniem faktycznym unieważnienia przedmiotowego postępowania jest to, iż do wyznaczonego przez Zamawiającego terminu składania ofert nie wpłynęły żadne oferty.
2022-04-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane