Dostawa figur, termalnych, kontaktowych, ekranów strzeleckich i figur z blachy.

43 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00126605
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-04-20 09:14
Lokalizacja
Świętoszów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6121843775
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Cele strzelnicze

Wykonawcy

4 przyznane

PZM TECHNOLOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWADębica, PL
43 350,12 PLN
PZM TECHNOLOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWADębica, PL
168 426,36 PLN
PZM TECHNOLOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWADębica, PL
15 153,6 PLN
PZM TECHNOLOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWADębica, PL
15 153,6 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.