Przeglądy i konserwacje sprzętu medycznego w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny
Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SP ZOZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00139628
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-28 14:22
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5212935318
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego i chirurgicznegoUsługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych
Wykonawcy
98 przyznanych
WOJCIECH ŻUKGóra Puławska, PL
5265 PLNWOJCIECH ŻUKGóra Puławska, PL
5667,84 PLNWOJCIECH ŻUKGóra Puławska, PL
2211,84 PLNKAMIL STYŚUstanów, PL
2322,8 PLNSERW-MED Wojciech ŻukGóra Puławska, PL
2488,32 PLNKAMIL STYŚUstanów, PL
30 132 PLNKAMIL STYŚUstanów, PL
1944 PLNANMEDIQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWola Mrokowska, PL
4050 PLNKAMIL STYŚUstanów, PL
5670 PLNKAMIL STYŚUstanów, PL
2916 PLNKAMIL STYŚUstanów, PL
6480 PLNKAMIL STYŚUstanów, PL
4860 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
2916 PLN"DRÄGER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"Warszawa, PL
34 933,68 PLN"DRÄGER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"Warszawa, PL
36 527,76 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
3240 PLNZTM Innovations Sp z o.o.Poznań, PL
17 496 PLNKAMIL STYŚUstanów, PL
4860 PLNKONKRET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAChełmno, PL
11 340 PLNKAMIL STYŚUstanów, PL
23 587,2 PLNPLS SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
7776 PLNPLS SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
14 580 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
4374 PLNPLS SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
2952 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
4762,8 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
12 700,8 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
777,6 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
1166,4 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
1166,4 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
14 580 PLNZTM Innovations Sp z o.o.Poznań, PL
22 356 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
8748 PLNINOMED POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRokitnica, PL
8424 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
1134 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
3240 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
6480 PLNPAWEŁ KACPRZAKSłupno, PL
3240 PLNPAWEŁ KACPRZAKSłupno, PL
8533,8 PLNANDRZEJ ABRAMCZYKRaszyn, PL
8958,02 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1620 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
2592 PLNPAWEŁ KACPRZAKSłupno, PL
2646 PLNPAWEŁ KACPRZAKSłupno, PL
1476 PLNPAWEŁ KACPRZAKSłupno, PL
1476 PLNPAWEŁ KACPRZAKSłupno, PL
369 PLNKAMIL STYŚUstanów, PL
1620 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1620 PLNPLS SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
2592 PLNPLS SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
2214 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
3240 PLNPLS SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
3357,9 PLNPLS SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
5682,6 PLNPLS SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
5036,85 PLNPLS SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
10 073,7 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1944 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
2916 PLN'MEDEN - INMED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKoszalin, PL
5346 PLN"DUTCHMED PL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL
4111,56 PLNINŻYNIERIA KLINICZNA OKORSKI GRABOWSKI SPÓŁKA JAWNAWarszawa, PL
5832 PLNINŻYNIERIA KLINICZNA OKORSKI GRABOWSKI SPÓŁKA JAWNAWarszawa, PL
15 552 PLNKAMIL STYŚUstanów, PL
1620 PLNWOJCIECH ŻUKGóra Puławska, PL
6220,8 PLNWOJCIECH ŻUKGóra Puławska, PL
14 860,8 PLNWOJCIECH ŻUKGóra Puławska, PL
3110,4 PLN"DRÄGER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"Warszawa, PL
9863,99 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
4665,6 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
5054,4 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
3996 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
1296 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
907,2 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
1555,2 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
388,8 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
1944 PLNINŻYNIERIA KLINICZNA OKORSKI GRABOWSKI SPÓŁKA JAWNAWarszawa, PL
3520,8 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
1555,2 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
777,6 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
388,8 PLNWOJCIECH ŻUKGóra Puławska, PL
1296 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
1166,4 PLNWOJCIECH ŻUKGóra Puławska, PL
4082,4 PLNINŻYNIERIA KLINICZNA OKORSKI GRABOWSKI SPÓŁKA JAWNAWarszawa, PL
3240 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1620 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1620 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1620 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
2592 PLNKAMIL STYŚUstanów, PL
1846,8 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
1620 PLNWOJCIECH ŻUKGóra Puławska, PL
648 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
194 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
9072 PLN"DUTCHMED PL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL
216 PLN"DUTCHMED PL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL
2702,16 PLNINŻYNIERIA KLINICZNA OKORSKI GRABOWSKI SPÓŁKA JAWNAWarszawa, PL
2592 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
2592 PLNINŻYNIERIA KLINICZNA OKORSKI GRABOWSKI SPÓŁKA JAWNAWarszawa, PL
9720 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
1296 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
19 764 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
3888 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.