Przebudowa drogi powiatowej nr 4908E na odcinku Poręby – Piaski – etap II i III oraz nr 1765E na odcinku Piaski – Beleń - Strońsko

Powiat Zduńskowolski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00126760
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00126760/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-20 09:51
Lokalizacja
Zduńska Wola, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-80c2ecb8-99f8-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
8291624435
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

MARIUSZ RUBAJCZYKZDUŃSKA WOLA, PL · lot 0
13 374 489,19 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00126760 z dnia 2022-04-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 4908E na odcinku Poręby – Piaski – etap II i III oraz nr 1765E na odcinku Piaski – Beleń - Strońsko

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Zduńskowolski

1.3.) Oddział zamawiającego: Powiat Zduńskowolski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934795

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stefana Złotnickiego 25

1.5.2.) Miejscowość: Zduńska Wola

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-220

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiatzdunskowolski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatzdunskowolski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_zdunskowolski/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej nr 4908E na odcinku Poręby – Piaski – etap II i III oraz nr 1765E na odcinku Piaski – Beleń - Strońsko

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-80c2ecb8-99f8-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00126760

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00051479/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa drogi powiatowej nr 4908E na odcinku Poręby- Piaski- etap II i III oraz nr 1765E na odcinku Piaski- Beleń- Strońsko

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00072932/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZ.272.2.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi powiatowej Nr 4908E na długości 3 257 m w kilometrażu 1+650 do 4+907 i drogi powiatowej Nr 1765E na długości 2 923 m w kilometrażu 0+000 do 2+923.
2. Przedmiot umowy zostaje podzielone na trzy etapy realizacyjne:
1) Etap I – obejmuje wykonanie przedmiotu zamówienia w wielkości odpowiadającej wartości 5% wynagrodzenia brutto całego zamówienia, co stanowi zaawansowanie robót budowlanych na poziomie co najmniej 5% wartości zamówienia;
2) Etap II - Obejmuje wykonanie przedmiotu zamówienia w wielkości odpowiadającej wartości 50% wynagrodzenia brutto całego zamówienia, co stanowi zaawansowanie robót budowlanych na poziomie co najmniej 55% wartości zamówienia;
3) Etap III – Obejmuje wykonanie przedmiotu zamówienia w wielkości odpowiadającej wartości 45 % wynagrodzenia brutto całego zamówienia, co stanowi zaawansowanie robót budowlanych na poziomie 100% wartości zamówienia.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
1) załącznik nr 2 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) ,
2) załącznik nr 8 do SWZ Dokumentacja projektowa. W skład dokumentacji projektowej wchodzi:
a) Zgłoszenia wykonania robót budowlanych
b) Projekty budowlane
c) Projekty wykonawcze
d) Projekty organizacji ruchu na czas budowy
e) Projekty docelowej organizacji ruchu drogowego
f) Opinie geotechniczne
g) Decyzja Łódzkiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków znak: WUOZ-SI-C.5185.100.2018.BGF z dnia 07 sierpnia 2018 r
h) Przedmiary robót
Załączone do SWZ przedmiary mają jedynie charakter informacyjny. Wykonawca po zapoznaniu się z dokumentacją projektową i innymi dokumentami jest zobowiązany do ustalenia zakresu robót niezbędnych do osiągnięcia rezultatu.
3) załącznik nr 9 Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13374489,19 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13374489,19 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13374489,19 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo Handlowa MARTOM Mariusz Rubajczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8291466870

7.3.4) Miejscowość: Zduńska Wola

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13374489,19 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

2022-04-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane