DOSTAWA AKCESORIÓW I NARZĘDZI OPERACYJNYCH DO OPERACJI ROBOTEM CHIRURGICZNYM DA VINCI
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00142423
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-05-02 07:38
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8951645574
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Materiały medyczne
Wykonawcy
10 przyznanych
SYNEKTIK SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
614 537,65 PLNSYNEKTIK SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
614 537,65 PLNSYNEKTIK SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
614 537,65 PLNSYNEKTIK SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
614 537,65 PLNSYNEKTIK SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
614 537,65 PLNSYNEKTIK SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
614 537,65 PLNSYNEKTIK SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
614 537,65 PLNSYNEKTIK SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
614 537,65 PLNSYNEKTIK SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
614 537,65 PLNSYNEKTIK SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
614 537,65 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.