Modernizacja dróg gminnych w Gminie Kamienica

GMINA KAMIENICA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00127223
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00127223/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-20 11:55
Lokalizacja
Kamienica, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1b0e4c86-897a-11ec-9bc1-c2db95d08897
Identyfikator
7371193876
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty odwadniające

Wykonawcy

5 przyznanych

SZCZEPAN KROCZEKGorlice, PL · lot 0
3 252 064,65 PLN
SZCZEPAN KROCZEKGorlice, PL · lot 1
1 894 031,49 PLN
SZCZEPAN KROCZEKGorlice, PL · lot 2
3 234 141,52 PLN
SZCZEPAN KROCZEKGorlice, PL · lot 3
888 130,36 PLN
SZCZEPAN KROCZEKGorlice, PL · lot 4
874 478,96 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00127223 z dnia 2022-04-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg gminnych w Gminie Kamienica

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KAMIENICA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892274

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 420

1.5.2.) Miejscowość: Kamienica

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-608

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 183323004 wew. 35

1.5.8.) Numer faksu: 183323051

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminakamienica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kamienica.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.malopolska.pl/ugkamienica

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dróg gminnych w Gminie Kamienica

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1b0e4c86-897a-11ec-9bc1-c2db95d08897

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00127223

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021597/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja dróg gminnych w Gminie Kamienica

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00051834/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1 Modernizacja dróg gminnych w Kamienicy
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie modernizacji 4 dróg gminnych w miejscowości Kamienica tj. drogi Zawiersze, Strzeltów, Klenina, Parysz
Zamówienie obejmuje m.in.:
- wykonanie robót ziemnych
- ułożenie korytek żelbetowych
- ułożenie przepustów z rur żelbetowych lub PCV
- wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych warstwa dolna po zagęszczeniu 20 cm
- wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych warstwa górna, po zagęszczeniu 15 cm
- wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno-bitumiczną,
- wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych (warstwa ścieralna z AC 11S), grubość po zagęszczeniu 4 cm,
- ścinanie i ulepszenie poboczy z kruszyw łamanych, warstwa po zagęszczeniu 10 cm
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera przedmiar robót stanowiący załącznik nr 8.1 do SWZ, STWiORB stanowiąca załącznik nr 9.1 do SWZ,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232452-5 - Roboty odwadniające

4.5.5.) Wartość części: 3394688,93 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2 Modernizacja dróg gminnych w Szczawie
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie modernizacji 5 dróg gminnych w miejscowości Szczawa tj. drogi Bulandy, Równia, Kurnyty – Faltynówka, Gardonie, Pod Kiczorą.
Zamówienie obejmuje m.in.:
- wykonanie robót ziemnych
- ułożenie przepustów z rur żelbetowych lub PCV
- wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych warstwa dolna po zagęszczeniu 20 cm
- wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych warstwa górna, po zagęszczeniu 15 cm
- wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno-bitumiczną,
- wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych (warstwa ścieralna z AC 11S), grubość po zagęszczeniu 4 cm,
- ścinanie i ulepszenie poboczy z kruszyw łamanych, warstwa po zagęszczeniu 10 cm
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera przedmiar robót stanowiący załącznik nr 8.2 do SWZ, STWiORB stanowiąca załącznik nr 9.2 do SWZ,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232452-5 - Roboty odwadniające

4.5.5.) Wartość części: 1939268,63 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadnie nr 3 Modernizacja dróg gminnych w Zalesiu
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie modernizacji 3 dróg gminnych w miejscowości Zalesie tj. drogi Wyrębiska, Wąchały, Franki
Zamówienie obejmuje m.in.:
- wykonanie robót rozbiórkowych
- wykonanie robót ziemnych
- ułożenie przepustów z rur żelbetowych lub PCV
- wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych warstwa dolna po zagęszczeniu 20 - 25 cm
- wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych warstwa górna, po zagęszczeniu 15 cm
- wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno-bitumiczną,
- wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych (warstwa ścieralna z AC 11S), grubość po zagęszczeniu 4 – 5 cm,
- utwardzanie poboczy i mijanek
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera przedmiar robót stanowiący załącznik nr 8.3 do SWZ, STWiORB stanowiąca załącznik nr 9.3 do SWZ,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232452-5 - Roboty odwadniające

4.5.5.) Wartość części: 3586126,97 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadnie nr 4 Modernizacja dróg gminnych w Zbludzy
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie modernizacji 2 dróg gminnych w miejscowości Zbludza tj. drogi Zawodzie, Zagorzyn.
Zamówienie obejmuje m.in.:
- wykonanie robót ziemnych
- ułożenie przepustów z rur żelbetowych lub PCV
- wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych warstwa dolna po zagęszczeniu 20 cm
- wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych warstwa górna, po zagęszczeniu 15 cm
- wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno-bitumiczną,
- wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych (warstwa ścieralna z AC 11S), grubość po zagęszczeniu 4 cm,
- ścinanie i ulepszenie poboczy z kruszyw łamanych, warstwa po zagęszczeniu 10 cm
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera przedmiar robót stanowiący załącznik nr 8.4 do SWZ, STWiORB stanowiąca załącznik nr 9.4 do SWZ,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232452-5 - Roboty odwadniające

4.5.5.) Wartość części: 895520,16 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 5 Modernizacja dróg gminnych w Zasadnem
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie modernizacji 2 dróg gminnych w miejscowości Kamienica tj. drogi Klimki, Gorcowiaki.
Zamówienie obejmuje m.in.:
- wykonanie robót ziemnych
- ułożenie korytek betonowych
- ułożenie przepustów z rur żelbetowych lub PCV
- wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych warstwa dolna po zagęszczeniu 20 cm
- wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych warstwa górna, po zagęszczeniu 15 cm
- wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno-bitumiczną,
- wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych (warstwa ścieralna z AC 11S), grubość po zagęszczeniu 4 cm,
- ścinanie i ulepszenie poboczy z kruszyw łamanych, warstwa po zagęszczeniu 10 cm
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera przedmiar robót stanowiący załączniki nr 8.5 do SWZ, STWiORB stanowiąca załącznik nr 9.5 do SWZ,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232452-5 - Roboty odwadniające

4.5.5.) Wartość części: 849345,32 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3252064,65 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3778314,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3252064,65 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SZCZEPAN KROCZEK KROCZ-BUD Krocz i Buduj

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384407037

7.3.3) Ulica: Słowacka 26

7.3.4) Miejscowość: Gorlice

7.3.5) Kod pocztowy: 38-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3252064,65 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 17 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1894031,49 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2436434,43 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1894031,49 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SZCZEPAN KROCZEK KROCZ-BUD Krocz i Buduj

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384407037

7.3.3) Ulica: Słowacka 26

7.3.4) Miejscowość: Gorlice

7.3.5) Kod pocztowy: 38-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1894031,49 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 17 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3234141,52 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4494416,62 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3234141,52 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SZCZEPAN KROCZEK KROCZ-BUD Krocz i Buduj

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384407037

7.3.3) Ulica: Słowacka 26

7.3.4) Miejscowość: Gorlice

7.3.5) Kod pocztowy: 38-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3234141,52 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 17 miesiące

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 888130,36 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1142933,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 888130,36 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SZCZEPAN KROCZEK KROCZ-BUD Krocz i Buduj

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384407037

7.3.3) Ulica: Słowacka 26

7.3.4) Miejscowość: Gorlice

7.3.5) Kod pocztowy: 38-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 888130,36 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 17 miesiące

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 874478,96 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1155592,38 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 874478,96 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SZCZEPAN KROCZEK KROCZ-BUD Krocz i Buduj

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384407037

7.3.3) Ulica: Słowacka 26

7.3.4) Miejscowość: Gorlice

7.3.5) Kod pocztowy: 38-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 874478,96 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 17 miesiące

2022-04-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane