Remont alejek pieszo-jezdnych na cmentarzu komunalnym przy ul. Poprzecznej 9B oraz remont parkingu przy MDP przy ul. Mariańskiej 2 w Olsztynie
Zakład Cmentarzy Komunalnych w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00126575
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00126575/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-20 09:02
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a0e5c3df-a5c7-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 7391022505
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00126575 z dnia 2022-04-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont alejek pieszo-jezdnych na cmentarzu komunalnym przy ul. Poprzecznej 9B oraz remont parkingu przy MDP przy ul. Mariańskiej 2 w Olsztynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Cmentarzy Komunalnych w Olsztynie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510322200
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Poprzeczna 9B
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-281
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zck.olsztyn.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zck.olsztyn.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
zck.olsztyn.eu1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
pogrzeby i działalność pokrewna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont alejek pieszo-jezdnych na cmentarzu komunalnym przy ul. Poprzecznej 9B oraz remont parkingu przy MDP przy ul. Mariańskiej 2 w Olsztynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a0e5c3df-a5c7-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00126575
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00041053/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont alejek pieszo-jezdnych na cmentarzu komunalnym przy ul. Poprzecznej 9B oraz remont parkingu przy Miejskim Domu Przedpogrzebowym przy ul. Mariańskej 2 w Olsztynie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00088926/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Znak sprawy: ZCK-TE-341-1-172/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 288538,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont alejek pieszo-jezdnych na cmentarzu komunalnym przy ul. Poprzecznej 9B oraz remont parkingu przy MDP przy ul. Mariańskiej 2 w Olsztynie zakresie:
- wykonanie alejki pieszo – jezdnej między kwaterą grzebalną nr G31 – 40,
- wykonanie alejki pieszo – jezdnej między kwaterą grzebalną nr 12 – 15, i 16 – 30,
- wykonanie alejek pieszo – jezdnych między kwaterami grzebalnymi nr 23 – G36, 24 –
35 oraz część odcinka pomiędzy kwaterą grzebalną nr 25 - 34,
- wykonanie schodów terenowych pomiędzy kwaterą grzebalną nr 21 – 22,
- wykonanie placu parkingowego przy budynku administracyjno – biurowym przy ul.
Poprzecznej 9B,
- wykonanie chodnika i parkingu przy Miejskim Domu Przedpogrzebowym przy ul.
Poprzecznej 9B,
- wykonanie placu parkingowego przy Miejskim Domu Przedpogrzebowym przy ul.
Mariańskiej 2.
2. Zamawiający przekaże dla wykonawcy do montażu materiały:
- kostkę betonową gr 8 cm w kolorze szarym - 379,76 m2,
- kostkę betonową gr 6 cm w kolorze szarym - 43,20 m2,
- płyta ażurowa 60x40x10 cm w kolorze szarym - 536,00 m2,
- krawężnik uliczny 100x30x15 cm w kolorze szarym - 402 mb,
- obrzeże trawnikowe 100x30x8 cm w kolorze szarym - 198 mb,
- stopnie łupane 100x45x15 cm w kolorze szarym - 34 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 354901,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 354901,75 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 354901,75 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zofia Nowosielska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7391981217
7.3.3) Ulica: Gutkowo 10 A
7.3.4) Miejscowość: Olsztyn
7.3.5) Kod pocztowy: 11-041
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 354901,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
| 2022-04-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |