BUDOWA STACJI UZDATNIANIA WODY WRAZ Z ZESPOŁEM URZĄDZEŃ INFRASTRUKTURY TECHNICZNEJ W MIEJSCOWOŚCI GAWŁOWICE
Gmina Goszczanów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00127172
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00127172/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-20 11:43
- Lokalizacja
- Goszczanów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0bd2ff79-a393-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 8272105102
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00127172 z dnia 2022-04-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA STACJI UZDATNIANIA WODY WRAZ Z ZESPOŁEM URZĄDZEŃ INFRASTRUKTURY TECHNICZNEJ W MIEJSCOWOŚCI GAWŁOWICE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Goszczanów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934476
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kaliska
1.5.2.) Miejscowość: Goszczanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-215
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: 438298220
1.5.8.) Numer faksu: 438298245
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@goszczanow.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://goszczanow.bip.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BUDOWA STACJI UZDATNIANIA WODY WRAZ Z ZESPOŁEM URZĄDZEŃ INFRASTRUKTURY TECHNICZNEJ W MIEJSCOWOŚCI GAWŁOWICE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0bd2ff79-a393-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00127172
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015751/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa stacji uzdatniania wody wraz z zespołem urządzeń infrastruktury technicznej w miejscowości Gawłowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00085149/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa nowej stacji uzdatniania wody w Gawłowicach. Docelowa wydajność stacji uzdatniania wody po zrealizowaniu inwestycji winna wynosić:
- wydajność ujęcia Q = 43 m3/h,
- max wydajność stacji uzdatniania Q = 50 m3/h,
Projektowana Stacja Uzdatniania Wody ma na celu uzyskanie wody zdatnej do picia zgodnie z obowiązującymi aktualnie normami i rozporządzeniami, w tym rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017r. „w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi”.
Zakres prac obejmuje:
- budowę fundamentu betonowego pod projektowaną obudowę studzienną [1*],
- budowę budynku SUW [2],
- budowę zbiornika magazynowego wody czystej V=300m3 [3],
- budowę odstojnika wód popłucznych [4],
- budowę bezodpływowego zbiornika ścieków sanitarnych o poj. 10m3 [5],
- budowę neutralizatora ścieków chemicznych [6],
- budowę przepompowni wód nadosadowych i przelewowych [7],
- budowę studzienki rozprężnej [9],
- budowę wylotu do odbiornika wraz z umocnieniem [10],
- budowę miejsca gromadzenia odpadów [11],
- budowę instalacji oświetlenia (okablowanie, słupy, oprawy oświetleniowe ze źródłami
światła typu LED),
- budowę linii WLZ od złącza ZK do budynku SUW [2],
- budowę linii kablowych zasilających, sterowniczych, pomiarowych na terenie SUW.
- rurociąg wody surowej ze studni głębinowej do budynku SUW,
- rurociągi wody uzdatnionej z budynku SUW do zbiornika magazynowego,
- rurociągi wody uzdatnionej ze zbiornika magazynowego do budynku SUW,
- rurociąg wody uzdatnionej z budynku SUW do istniejącej sieci wodociągowej
gminnej,
- kanał wód popłucznych z budynku SUW do odstojnika,
- kanały wód przelewowych i spustowych ze zbiornika magazynowego do
przepompowni,
- rurociąg wód spustowych z przepompowni do odstojnika,
- kanał wód nadosadowych z odstojnika do przepompowni,
- rurociąg wód nadosadowych i przelewowych z przepompowni do wylotu do odbiornika (ciek wodny).
Szczegółowy zakres robót określają: projekt budowlany, projekty wykonawcze i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót oraz przedmiary robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu wpłynęły dwie prawidłowo złożone oferty. Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7602907,87 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9225000,00 PLN
| 2022-04-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |