Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Wodzierady

Gmina Wodzierady

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00127138
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00127138/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-20 11:34
Lokalizacja
Wodzierady, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-49fda651-ac25-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
8311566110
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneDrzewaRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty w zakresie nawierzchni drógUsługi wycinania drzew

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00127138 z dnia 2022-04-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Wodzierady

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wodzierady

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934559

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wodzierady, 24

1.5.2.) Miejscowość: Wodzierady

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-105

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: 4367773322

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@wodzierady.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wodzierady.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Wodzierady

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49fda651-ac25-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00127138

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00049157/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Wodzierady

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00098773/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.5.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: „Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Wodzierady” w skład której wchodzą następujące zadania:
Etap I:
a) Przebudowa drogi wewnętrznej w m. Dobruchów – dz. nr 245/2.
b) Remont drogi gminnej nr 103402E Kwiatkowice - Wandzin i 108205E Gr. Gminy Lutomiersk - Kwiatkowice Las.
c) Remont drogi gminnej nr 103405E gr. Gminy Łask – Kiki.
d) Remont drogi gminnej nr 103408E Wodzierady – Mikołajewice.
e) Remont drogi gminnej nr 103409E Przyrownica - gr. Gminy Lutomiersk.
f) Remont drogi gminnej wewnętrznej w m. Dobruchów – dz. nr 330.

Etap II:
a) Przebudowa drogi wewnętrznej w m. Dobruchów – dz. nr 97, 71, 118/3, 118/4, 118/5, 118/6.
b) Remont drogi gminnej nr 103401E Kolonia Kwiatkowice – Magnusy.
c) Remont drogi gminnej nr 103403E Kwiatkowice - Leśnica.

Etap III:
a) Remont drogi gminnej nr 108208E Ludowinka – Hipolitów.
b) Przebudowa drogi gminnej nr 373808E w m. Kiki.

Zakres rzeczowy, długości odcinków, parametry geometryczne poszczególnych elementów dróg oraz ich lokalizację określają dokumentacje projektowe/opisy przedmiotu zamówienia wraz z uzgodnieniami i przedmiarami robot, stanowiące integralny załącznik do niniejszej specyfikacji.
Zamawiający przekazuje w załączeniu docelową organizację ruchu. Wykonawca powinien dokonać wyceny oznakowania docelowego na podstawie załączonych planów sytuacyjnych z zaznaczoną ilością znaków drogowych

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

03452000-3 - Drzewa

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wszystkie oferty złożone w postępowaniu zawierają ceny przewyższające kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13027806,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13027806,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-04-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane