„Budowa tężni solankowej w Parku Solidarności w Grajewie - Budżet Obywatelski 2022”

MIASTO GRAJEWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00128505
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00128505/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-21 08:50
Lokalizacja
Grajewo, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2feb43ec-afed-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
7191532012
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00128505 z dnia 2022-04-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa tężni solankowej w Parku Solidarności w Grajewie - Budżet Obywatelski 2022”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO GRAJEWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669714

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Strażacka 6A

1.5.2.) Miejscowość: Grajewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 19-200

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@um.grajewo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grajewo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.um.grajewo.pl , https://um-grajewo.logintrade.net

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa tężni solankowej w Parku Solidarności w Grajewie - Budżet Obywatelski 2022”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2feb43ec-afed-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00128505

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025421/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa tężni solankowej w Parku Solidarności w Grajewie – Budżet Obywatelski 2022

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00102695/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.7013.1.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 162601,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja, w trybie „zaprojektuj-wybuduj”, zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa tężni solankowej w Parku Solidarności w Grajewie - Budżet Obywatelski 2022” zgodnie z Programem Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
1) opracowanie dokumentacji projektowej uzgodnionej z Zakładem Wodociągów i Kanalizacji w Grajewie oraz Wydziałem Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Grajewo, w tym:
a) lewostronnego wtórnika/podkładu geodezyjnego/mapy zasadniczej w skali 1:500 terenu w zakresie niezbędnym do wykonania zamówienia
b) projektów budowlano-wykonawczych, w tym: projektu zagospodarowania terenu, projektu konstrukcji tężni solankowej wraz ze zbiornikiem betonowym, branży elektrycznej, branży sanitarnej, technologii tężni - 4 egz.
c) przedmiaru robót - 1 egz.
d) kosztorysu inwestorskiego - 1 egz.
e) specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych - 1 egz.,
f) wizualizacji ewentualnego projektu, minimum 3 wersje zgodne z wytycznymi.
2) uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznej decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego oraz wszelkich niezbędnych przepisami prawa warunków technicznych i uzgodnień branżowych na potrzeby opracowywanej dokumentacji projektowej i niezbędnych do uzyskania ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę/skutecznego zgłoszenia robót budowlanych.
3) uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę /skutecznego zgłoszenia robót budowlanych w Starostwie Powiatowym w Grajewie.
4) Wykonanie niezbędnych ekspertyz.
Przed przystąpieniem do realizacji Wykonawca zweryfikuje dane wyjściowe do projektowania przedstawione przez Zamawiającego, wykona na własny koszt wszystkie badania i analizy uzupełniające niezbędne do prawidłowego wykonania zamówienia.
5) Wykonanie robót budowlano-instalacyjnych polegających na budowie tężni solankowej wraz z niezbędnymi przyłączami, wykonanie nawierzchni utwardzonej wokół tężni, dostawa i montaż małej architektury.
6) Wykonanie dokumentacji powykonawczej z naniesionymi w sposób czytelny wszelkimi zmianami wprowadzonymi w trakcie budowy, pozwalającej na odbiór techniczny obiektu wraz z instalacjami.
7) Opracowanie instrukcji eksploatacji i obsługi urządzeń.
8) Dostawę i montaż tablicy informacyjnej zawierającej informację, iż projekt sfinansowano w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Grajewo w roku 2022.

Dodatkowo Wykonawca zobowiązuje się do opracowania dokumentacji projektowej w wersji elektronicznej na płycie CD wg następujących zasad: kompletny opis techniczny i dokumentację projektową w formacie .doc i .pdf; przedmiar robót w formacie .xls i .pdf; kosztorys inwestorski w formacie .kst lub .ath; dopuszczalne są załączniki graficzne w formacie .jpg lub .tif; należy dołączyć spis wszystkich plików z krótkim opisem ich zawartości w pliku o nazwie „spis.pdf”.

Opracowana dokumentacja projektowa, która jest przedmiotem zamówienia, powinna zawierać wszystkie rozwiązania funkcjonalno-użytkowe, kosztowe, materiałowe oraz wszystkie niezbędne rysunki, wraz z rysunkami detali. Dokumentacja powinna zawierać również wyczerpujący opis techniczny oraz charakterystykę, która umożliwi realizację robót budowlanych, bez konieczności opracowywania dodatkowych dokumentacji. Dokumentacja powinna tworzyć spójną całość.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia nie wpłynęła żadna oferta.
2022-04-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane