Budowa edukacyjnego placu zabaw w Parku Szwedzkim
Uzdrowiskowa Gmina Miejska Szczawno-Zdrój
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00127677
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00127677/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-20 13:34
- Lokalizacja
- Szczawno-Zdrój, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0a32f5ae-a519-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 8862572767
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00127677 z dnia 2022-04-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa edukacyjnego placu zabaw w Parku Szwedzkim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uzdrowiskowa Gmina Miejska Szczawno-Zdrój
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718219
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 17
1.5.2.) Miejscowość: Szczawno-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-310
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szczawno-zdroj.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szczawno-zdroj.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.szczawno-zdroj.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa edukacyjnego placu zabaw w Parku Szwedzkim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0a32f5ae-a519-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00127677
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00005792/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa edukacyjnego placu zabaw w Parku Szwedzkim.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach PROW na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00088935/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZI.271.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych w następującym zakresie:
1.1. „Budowa edukacyjnego placu zabaw w Parku Szwedzkim” - zadanie jest współfinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.
1.2. „Doposażenie placu zabaw w Parku Szwedzkim” – zadanie jest współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach PROW na lata 2014-2020.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
2.1. budowę edukacyjnego placu zabaw, poprzez montaż urządzeń edukacyjnych i zabawowych przystosowanych dla osób niepełnosprawnych, elementów małej architektury, ogrodzenia, nasadzeń z krzewów i bylin oraz wykonanie nawierzchni bezpiecznej z piasku,
Uwaga! Na podstawie zapisu w pkt 5 Decyzji Nr 1685/2021 Pozwolenie na prowadzenie robót budowlanych z dnia 29.12.2021 r. Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków we Wrocławiu określa się obowiązkowe warunki polegające na zamianie nasadzeń z jałowca na nasadzenia z sosny karłowatej”.
2.2 Montaż dwóch tablic informacyjnych o wymiarach 80 cm x 120 cm na dwóch słupkach, informujących o dofinansowaniu zadania z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych oraz jednej tablicy wymiarach 28 cm x 40 cm informującej o dofinansowaniu zadania z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach PROW na lata 2014-2020.
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają:
3.1. Projekt Umowy stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ,
3.2. Projekt budowlano-wykonawczy „Budowa edukacyjnego placu zabaw w Parku Szwedzkim w Szczawnie-Zdroju”
3.3. STWiORB dla w/w projektu,
3.4. Decyzja nr 12/2022 z dnia 14.01.2022 r. o pozwoleniu na budowę i decyzja Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków nr 1685/2021 z 29.12.2021 r.
4. Zamawiający dopuszcza zastosowania urządzeń równoważnych w stosunku do tych wskazanych w SWZ pod następującymi
warunkami:
• urządzenia równoważne mają te same funkcjonalności, normy, parametry i standardy jak te wskazane w SWZ,
• zastosowanie urządzeń równoważnych nie zmieni Planu Zagospodarowania Terenu,
• tolerancja wymiarów urządzeń równoważnych +/- 5%,
• urządzenia równoważne spełniają warunki zawarte w decyzji Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, stanowiącej załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia podlegały odrzuceniu. Oferta Wykonawcy MACIEJ CIBORSKI PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MABOR podlegała odrzuceniu na podstawie art.226 ust.1 pkt 3 ustawy Pzp. Oferta Wykonawcy Active Line Marcin Taczalski, podlegała odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1512900,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1574972,75 PLN
| 2022-04-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |