Realizacja kursów z różnych branż dla uczniów i nauczycieli w ramach projektu „Fachowcy w swojej branży”

Powiat Brzeski - Starostwo Powiatowe w Brzesku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00146824
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-05-05 22:48
Lokalizacja
Brzesko, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8691652725
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenioweUsługi szkolenia zawodowego

Wykonawcy

43 przyznane

STREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
4200 PLN
STREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
4200 PLN
PROCAD SPÓŁKA AKCYJNAGdańsk, PL
4999 PLN
JUSTYNA ZDANOWSKAŁódź, PL
6700 PLN
ŁUKASZ DYBAŁAKraków, PL
5800 PLN
ŁUKASZ DYBAŁAKraków, PL
5800 PLN
JÓZEF KRAWCZYK Ośrodek Szkolenia "KRAMEX"TARNÓW, PL
32 250 PLN
JÓZEF KRAWCZYK Ośrodek Szkolenia "KRAMEX"TARNÓW, PL
32 250 PLN
BOSS SPED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKąty 146, PL
8400 PLN
BOSS SPED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKąty 146, PL
8400 PLN
PROCAD SPÓŁKA AKCYJNAGdańsk, PL
4500 PLN
ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGOTarnów, PL
23 400 PLN
BARBARA LEŚKIEWICZ-RZESZUTEKKrosno, PL
7950 PLN
STREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
2320 PLN
STREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
2320 PLN
BARBARA LEŚKIEWICZ-RZESZUTEKKrosno, PL
12 000 PLN
BARBARA LEŚKIEWICZ-RZESZUTEKKrosno, PL
16 000 PLN
"KOMPUGRAF" SALON GRAFIKI KOMPUTEROWEJ KRZYSZTOF ORLOF WSPÓLNIK SPOŁKI CYWILNEJKraków, PL
5400 PLN
JÓZEF KRAWCZYK Ośrodek Szkolenia "KRAMEX"TARNÓW, PL
21 500 PLN
JÓZEF KRAWCZYK Ośrodek Szkolenia "KRAMEX"TARNÓW, PL
21 500 PLN
BOSS SPED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKąty 146, PL
5600 PLN
BOSS SPED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKąty 146, PL
5600 PLN
INFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrudziądz, PL
3120 PLN
STREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
3800 PLN
STREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
3800 PLN
FOTO-REFLEX PAWEŁ RAPACZMęcina 930, PL
2470 PLN
STREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
3800 PLN
INFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrudziądz, PL
5260 PLN
Foto-Reflex Paweł RapaczMęcina, PL
6480 PLN
STREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
4200 PLN
JÓZEF KRAWCZYK Ośrodek Szkolenia "KRAMEX"TARNÓW, PL
28 200 PLN
JÓZEF KRAWCZYK Ośrodek Szkolenia "KRAMEX"TARNÓW, PL
28 200 PLN
KINGA CZAMARAGorlice, PL
5000 PLN
KINGA CZAMARAGorlice, PL
5000 PLN
JOLANTA KUCHARZYKRzeszów, PL
9800 PLN
JADWIGA DRZEWOSZPabianice, PL
9200 PLN
BOSS SPED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKąty 146, PL
9480 PLN
JUSTYNA ZDANOWSKAŁódź, PL
6700 PLN
FOTO-REFLEX PAWEŁ RAPACZMęcina 930, PL
2410 PLN
WALDEMAR MUCHARzeszów, PL
5800 PLN
BOSS SPED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKąty 146, PL
9480 PLN
JÓZEF KRAWCZYK Ośrodek Szkolenia "KRAMEX"TARNÓW, PL
16 450 PLN
FOTO-REFLEX PAWEŁ RAPACZMęcina 930, PL
3260 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.