Budowa świetlicy kontenerowej w m. Charbin
GMINA POWIDZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00128359
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00128359/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-21 07:53
- Lokalizacja
- Powidz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-011c4471-b1b1-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 6671737096
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00128359 z dnia 2022-04-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa świetlicy kontenerowej w m. Charbin
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA POWIDZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019444
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 29 Grudnia 24
1.5.2.) Miejscowość: Powidz
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-430
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 632776272
1.5.8.) Numer faksu: 632776272
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@powidz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powidz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powidz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa świetlicy kontenerowej w m. Charbin2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-011c4471-b1b1-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00128359
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00007745/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa świetlicy kontenerowej w m. Charbin wraz z zagospodarowaniem przestrzeni publicznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00107364/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ORG-ZP.271.5.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia jest: budowa świetlicy kontenerowej w m. Charbin wraz z towarzyszącą infrastruktura techniczną, instalacje zasilające w media (odprowadzanie ścieków bytowych poprzez instalację kanalizacji sanitarnej do gminnej sieci wodociągowej, zasilanie energetyczne poprzez instalację energii elektrycznej przewodem z istniejącej skrzynki przełączeniowej, zasilanie w wodę poprzez instalacje wodociągową z projektowanej studzienki wodomierzowej, kanalizacja deszczowa odprowadzana powierzchniowo), tereny utwardzone, chodniki, instalacja odgromowa, montaż fotowoltaiki na dachu świetlicy wraz z wykonaniem dokumentacji techniczno-wykonawczej fotowoltaiki i dokumentacją geodezyja wraz z inwentaryzacją powykonawczą.
3.2. Lokalizacja świetlicy – Charbin, działka nr 1/13 obręb ewidencyjny Powidz
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39715200-9 - Urządzenia grzewcze
45000000-7 - Roboty budowlane
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 20.04.2022r. przed otwarciem ofert, Zamawiający zamieścił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia w wysokości 221.000,00 zł brutto. W niniejszym postępowaniu złożono jedną ofertę:Lp Nazwa (firma) Wykonawcy i adres siedziby Wykonawcy Cena w zł brutto
60% Wydłużenie okresu rękojmi i gwarancji
40%
1. BUD-MIX BUDOWNICTWO Michał Nowaczyk
Arcugowo 8, 62-220 Niechanowo 825.000,00 36 m-cy
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
Zachodzi zatem przesłanka do unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 825000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 825000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2022-04-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |