Usługi szkoleniowe dla nauczycieli akademickich Politechniki Warszawskiej (4 części)
POLITECHNIKA WARSZAWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00128268
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-20 17:28
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5250005834
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia personelu
Wykonawcy
4 przyznane
SOFTRONIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
12 980 PLNSOFTRONIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
12 980 PLNSOFTRONIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
13 980 PLNWOJCIECH MICHAŁEKKonin, PL
4250 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.