BIEŻĄCE PRACE KONSERWACYJNE Z NAPRAWĄ ELEMENTÓW OSI STRZELECKICH NA STRZELNICY GARNIZONOWEJ W BYDGOSZCZY
11 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00128814
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00128814/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2022-04-21 10:08
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-006df1c1-b3f4-11ec-97c7-b646b0ba23df
- Identyfikator
- 9671354089
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00128814 z dnia 2022-04-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
BIEŻĄCE PRACE KONSERWACYJNE Z NAPRAWĄ ELEMENTÓW OSI STRZELECKICH NA STRZELNICY GARNIZONOWEJ W BYDGOSZCZY
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 11 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
1.3.) Oddział zamawiającego: 11 WOG
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 341260412
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gdańska 147
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-915
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 11wog.szpub@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.11wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/11wog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Wojskowa Jednostka Budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BIEŻĄCE PRACE KONSERWACYJNE Z NAPRAWĄ ELEMENTÓW OSI STRZELECKICH NA STRZELNICY GARNIZONOWEJ W BYDGOSZCZY2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-006df1c1-b3f4-11ec-97c7-b646b0ba23df
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00128814
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00057835/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Konserwacja i naprawa przesłon kulochwytów, schronów, naprawa ogrodzenia - osie strzeleckie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00108436/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 08/ZP/U/INFR/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Warunki wykonania przedmiotu zamówienia zawarte są w projekcie umowy stanowiącej załącznik nr 3 do SWZ.
2. Prace będą realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami, aktualnym poziomem wiedzy technicznej, terminowo oraz z należytą starannością.
3. Wykonawca odpowiada za wykonanie usługi i zobowiązany jest
do doprowadzenia przekazanego terenu do porządku po zakończeniu prac.
4. Wykonawca zobowiązuje się na własny koszt, stosownie do potrzeb i przepisów prawa w uzgodnieniu z Zamawiającym, utrzymać tymczasowe urządzenia terenu oraz usunąć je oraz doprowadzić teren do należytego stanu i porządku w terminie do dnia rozpoczęcia odbioru przedmiotu umowy.
5. Wykonawca zobowiązuje się wykonać prace stosując sprzęt, który nie spowoduje niekorzystnego wpływu na jakość wykonanej usługi i będzie gwarantować przeprowadzenie prac zgodnie z zasadami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, umowie oraz obowiązujących przepisach.
6. Zamawiający wymaga od Wykonawcy i Podwykonawców zatrudnienia
na podstawie umowy o pracę osób, wykonujących czynności określone
w załączniku nr 8 do umowy w ramach realizacji przedmiotu zamówienia, o ile mieszczą się one w zakresie definicji stosunku pracy określonego w art. 22 § 1 Kodeksu Pracy.
7. Wszystkie załączniki stanowią integralną część SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający bezpośrednio przed otwarciem ofert podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w roku 2022 tj. 132 040,75 zł brutto.Cena najkorzystniejszej oferty, która wynosi łącznie 426 728,85 zł, w tym (według złożonych kosztorysów) :
• na rok 2022: 198 546,54 zł brutto
• na rok 2023: 228 128,31 zł brutto
złożona przez Firmę LEMAR S.C. M.W. LEWANDOWSCY, ul. Forteczna 18, 86-134 DRAGACZ, przewyższa kwotę, którą Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie w oparciu
o art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
| 2022-04-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |