przebudowa drogi powiatowej nr 4323P na odcinku Karmin - Czarnuszka

Zarząd Dróg Powiatowych w Pleszewie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00128951
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00128951/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-21 10:45
Lokalizacja
Pleszew, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-88e5737c-a902-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
6171850694
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ANNA CHLEBOŚGranowiec, PL · lot 0
708 994,08 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00128951 z dnia 2022-04-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
przebudowa drogi powiatowej nr 4323P na odcinku Karmin - Czarnuszka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Pleszewie

1.3.) Oddział zamawiającego: ZDP Pleszew

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250864149

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gen. Hallera 54

1.5.2.) Miejscowość: Pleszew

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-300

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 627427216

1.5.8.) Numer faksu: 627427216

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp-pleszew@zdp-pleszew.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp-pleszew.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zdp_pleszew

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


administracja samorządowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

przebudowa drogi powiatowej nr 4323P na odcinku Karmin - Czarnuszka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-88e5737c-a902-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00128951

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00041052/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa drogi powiatowej nr 4323P na odcinku Karmin - Czarnuszka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP.252.5.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 671766,69 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie pn. „ Przebudowa drogi powiatowej nr 4323P na odcinku Karmin - Czarnuszka” obejmuje roboty budowlane na odcinku dł. 0, 999 km.
W ramach przebudowy przewidziano m. innymi:
- roboty przygotowawcze (wytyczenie obiektu, rozbiórki istniejących przeszkód),
- wykonanie poszerzeń jezdni,
- wyrównanie i wykonanie nawierzchni jezdni,
- przełożenie chodnika i zjazdów na posesje,
- wykonanie nawierzchni zjazdów,
- wykonanie poboczy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w:
a) kosztorysie ofertowym (ślepym) - załącznik nr 1a do SWZ,
b) dokumentacji projektowej - załącznik nr 1b do SWZ,
c) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (SST) - załącznik nr 1c do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 708994,08 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 768374,11 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 708994,08 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólnobudowlane Anna Chleboś

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 251021499

7.3.3) Ulica: Granowiec ul. Kościelna 3

7.3.4) Miejscowość: Sośnie

7.3.5) Kod pocztowy: 63-435

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 708994,08 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

2022-04-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane