„Przebudowa lokali mieszkalnych nr 4+5, 17 i 26 w budynku zlokalizowanym przy ul. Niepodległości 79 w Wałbrzychu”
Miejski Zarząd Budynków spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00128998
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00128998/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-21 10:58
- Lokalizacja
- Wałbrzych, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2437562e-9898-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 8862608287
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00128998 z dnia 2022-04-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa lokali mieszkalnych nr 4+5, 17 i 26
w budynku zlokalizowanym przy ul. Niepodległości 79 w Wałbrzychu”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Budynków spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 891337815
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Generała Andersa 48
1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-304
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 74 842-37-41, 74 842-42-00
1.5.8.) Numer faksu: 74/847-74-77
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mzb@mzbwalbrzych.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzbwalbrzych.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminawalbrzych.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa lokali mieszkalnych nr 4+5, 17 i 26w budynku zlokalizowanym przy ul. Niepodległości 79 w Wałbrzychu”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2437562e-9898-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00128998
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00070369/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: T-8/ 13 /2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 195339,79 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie lokali mieszkalnych nr 4+5,17, 26 w budynku przy ul. Niepodległości 79 w Wałbrzychu, będących w zarządzaniu Zamawiającego.
Niniejsze postępowanie zostało podzielone na dwa następujące etapy:
Etap I – przebudowa lokali mieszkalnych nr 4+5, w budynku zlokalizowanym przy ul. Niepodległości 79 w Wałbrzychu
Etap II – przebudowa lokali mieszkalnych nr 17 i nr 26 w budynku zlokalizowanym przy
ul. Niepodległości 79 w Wałbrzychu
2. Przedmiot zamówienia szczegółowo opisują:
1) Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ,
2) Dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 4 do SWZ,
3) Decyzja nr 250/2021 z dnia 05.05.2021 zatwierdzajaca projekt budowlany i udzielająca pozwolenia na przebudowę lokalu mieszkalnego i instalacji gazowej, wykonanie instaalacji centralnego ogrzewania wraz z montażem kotła gazowego, dwufunkcyjnego, kondensacyjnego w lokalu mieszkalnym nr 4+5 w budynku przy ul. Niepodległosci 79 w Wałbrzychu – dot. lokalu mieszkalnego nr 4+5 – etap I,
4) Zaswiadczenie z dnia 04.05.2021r. znak BAB.6743.301.2021 informujace o braku sprzeciwu na przebudowę lokalu mieszkalnego i instalacji gazowej z montażem ogrzewacza gazowego wnetrz typu MORA lub zamienne w lokalu nr 17 w budynku przy ul. Niepodległosci 79 w Wałbrzychu - dot. lokalu mieszkalnego nr 17 – etap II,
5) Zaswiadczenie z dnia 05.05.2021r. znak BAB.6743.302.2021 informujace o braku sprzeciwu na przebudowę lokalu mieszkalnego i instalacji gazowej z montażem jednego ogrzewacza typu MORA lub zamiennie w lokalu mieszkalnym nr 26 w budynku przy ul. Niepodległosci 79
w Wałbrzychu - dot. lokalu mieszkalnego nr 26 – etap II.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 189355,66 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 372384,22 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 189355,66 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlany Ryszard Kołtyś
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8860010999
7.3.3) Ulica: ul. Sudecka 5/2
7.3.4) Miejscowość: Wałbrzych
7.3.5) Kod pocztowy: 58-304
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 189355,66 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 105 dni
| 2022-04-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |