Przebudowa i remont drogi gminnej nr 116442E w miejscowości Kwiatkówka
GMINA TOMASZÓW MAZOWIECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00129215
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00129215/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-21 11:49
- Lokalizacja
- Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-012d221c-9f8e-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 7732282071
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00129215 z dnia 2022-04-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont drogi gminnej nr 116442E w miejscowości Kwiatkówka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TOMASZÓW MAZOWIECKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648333
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4
1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gmina.tomaszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gminatomaszowmaz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-tomaszow-mazowiecki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i remont drogi gminnej nr 116442E w miejscowości Kwiatkówka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-012d221c-9f8e-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00129215
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00010830/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa drogi gminnej nr 116442E w miejscowości Kwiatkówka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00080000/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZ.271.10.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotowe zamówienie składa się z dwóch części:
Część pierwsza (przebudowa):
Przebudowa drogi gminnej nr 116442E relacji Kwiatkówka – Świńsko w miejscowości Kwiatkówka. Łączna długość 595 mb, szerokość jezdni 5 m.
Zakres prac:
• Roboty ziemne rozbiórkowe i przygotowawcze,
• rozbiórka istniejącej podbudowy i nawierzchni jezdni,
• wykonanie pełnej konstrukcji nawierzchni jezdni:
- warstwa ścieralna z AC 11S – gr. 4 cm,
- warstwa wyrównawcza z AC16W – gr. 5 cm,
- warstwa podbudowy zasadniczej MCE – gr. 20 cm,
• włączenie jezdni drogi gminnej w drogę powiatową nr 4325E,
• przebudowa zjazdów – utwardzenie z kruszywa łamanego, grunt stabilizowany cementem
– 35 cm,
• wykonanie poboczy z kruszywa łamanego – gr. 10 cm,
• przestawienie istniejących znaków drogowych,
• montaż barier ochronnych,
• umocnienie skarp istniejącego przepustu płytami prefabrykowanymi.
Część druga (remont):
Remontu drogi gminnej nr 116442E relacji Kwiatkówka – Świńsko w miejscowości Kwiatkówka. Łączna długość 115 mb, szerokość jezdni 4,5 m.
Zakres prac:
• roboty rozbiórkowe i przygotowawcze,
• rozbiórka istniejącej podbudowy i nawierzchni jezdni,
• odtworzenie konstrukcji jezdni:
- warstwa ścieralna z AC 11S – gr. 4 cm,
- warstwa wyrównawcza z AC16W – gr. 5 cm,
- warstwa podbudowy zasadniczej MCE – gr. 20 cm,
• utwardzenie poboczy kruszywem łamanym – gr. 10 cm.
Szczegółowy zakres inwestycji oraz wymagania jakościowe określa projekt budowlany, przedmiar robót i STWiOR.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 832633,13 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1067177,59 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 832633,13 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe KAMI Katarzyna Kmita
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6561329166
7.3.3) Ulica: Młynarska 12
7.3.4) Miejscowość: Kurzelów
7.3.5) Kod pocztowy: 29-100
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 832633,13 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2022-04-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |