DZP.26.1.47.2022 Na zawarcie umowy ramowej na remont lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Miasta Łodzi
Zarząd Lokali Miejskich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00129273
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00129273/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-21 12:02
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0bbe527b-9bb9-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 7252122232
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00129273 z dnia 2022-04-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
DZP.26.1.47.2022 Na zawarcie umowy ramowej na remont lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Miasta Łodzi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Lokali Miejskich
1.3.) Oddział zamawiającego: ZLM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363752546
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Kościuszki 47
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-514
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zlm@zlm.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zlm.lodz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zlm_lodz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie nieruchomościami komunalnymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Umowy ramowej
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DZP.26.1.47.2022 Na zawarcie umowy ramowej na remont lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Miasta Łodzi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0bbe527b-9bb9-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00129273
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00038311/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Umowa ramowa z 15 wykonawcami na wykonanie remontów 800 lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Miasta Łodzi oraz wymianę stolarki okiennej i drzwiowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00076484/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.26.1.47.2022
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej obejmującej wykonywanie ok. 300 remontów lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Miasta Łodzi w branży ogólnobudowlanej, elektrycznej i instalacyjnej. Zamawiający zamierza zawrzeć umowę ramową na realizację zamówienia maksymalnie z 9 wykonawcami, spełniającymi warunki udziału w postępowaniu i oferującymi najkorzystniejsze warunki w kryteriach oceny ofert i których stawka roboczogodziny z narzutami brutto nie przekracza 45,20 zł brutto. W przypadku, gdy ofertę w postępowaniu złoży mniej niż 9 wykonawców, Zamawiający podpisze umowę ramową ze wszystkimi wykonawcami, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu i nie podlegają wykluczeniu i których stawka roboczogodziny z narzutami brutto nie przekracza 45,20 zł brutto. Zamawiający w miarę swoich potrzeb będzie sukcesywnie wysyłał zlecenia do Wykonawców, z którymi podpisana zostanie umowa ramowa na wykonanie remontów lokali. Składniki cenotwórcze zawarte w ofercie Wykonawcy nie mogą ulec zmianie przy rozliczeniu roboty budowlanej. Zasady stworzenia rankingu wykonawców, zlecania remontów lokali, kolejność zlecania remontów i ich ilość opisuje § 3 projektu umowy.
2. Ogólny zakres robót opisany jest w zał. nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 13
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 13
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 35,64 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 45,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9000000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Umowa ramowa zawarta z 9 wykonawcami
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Umowa ramowa zawarta z 9 wykonawcami
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 101775792 7322204918 101742344 7272836710 7292440731 6010089039 471304270 7291019662 7322178983
7.3.4) Miejscowość: Umowa ramowa zawarta z 9 wykonawcami
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9000000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Umowa ramowa z 9 wykonawcami:1) MONAX MONIKA SUSKA-BARTCZAK, ul. Wiosny ludów 76A, 95-100 ZGIERZ
2) ALAN-BUD ALAN POCZEKAJ, ul. Łódzka 82A m. 265, 95-100 Zgierz
3) PRO-BART BARTŁOMIEJ BARTCZAK, 92-417 ŁÓDŹ, UL. OPOLCZYKA 21B M.12
4) HANA-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, 94-007 Łódź, ul. Maratońska 83/36
5) Konsorcjum: TOM-BUD Tomasz Lach, 93-473 Łódź, ul. Hoffmanowej 22a; Maribud Beata Kaźmierczak, 93-473 Łódź, ul. Hoffmanowej 22a
6) WP LOGISTIC SP. Z O.O., ul. Łąkowa 7B, 90-562 Łódź
7) Konsorcjum: PHU MESTER SERWIS S.C Krzysztof Michalski, Jadwiga Szrejner, 92-305 Łódź,
ul. Służbowa 29/43; FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA„WIKANT” EMILIA MAGNUSKA, 94-052 ŁÓDŹ, UL. POPIEŁUSZKI 27 M 8
8) P.P.H.U. POLMEK MAŁGORZATA KALETA, 93-480 Łódź, ul. Kawowa 12/1
9) PESTIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Ruda-Bugaj 71H, 95-070 Aleksandrów Łódzki
| 2022-04-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |