Modernizacja placu handlowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Wyszyńskiego 30
Miasto Gniezno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00129282
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00129282/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-21 12:04
- Lokalizacja
- Gniezno, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2feea039-ab6f-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 7841001591
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00129282 z dnia 2022-04-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja placu handlowego wraz z infrastrukturą
towarzyszącą przy ul. Wyszyńskiego 30
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gniezno
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Gnieźnie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630189018
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lecha 6
1.5.2.) Miejscowość: Gniezno
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-200
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 61 426 04 80
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dagmara.danelska@gniezno.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gniezno.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja placu handlowego wraz z infrastrukturątowarzyszącą przy ul. Wyszyńskiego 30
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2feea039-ab6f-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00129282
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00028766/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Modernizacja placu handlowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Wyszyńskiego 30
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00097699/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIS.271.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja placu handlowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Wyszyńskiego 30 – ZADANIE REALIZOWANE W FORMULE ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ
2. Zakres robót budowlanych w ramach zamówienia obejmuje wykonanie:
Faza nr 1 – wykonanie wielobranżowego projektu budowlano – wykonawczego na podstawie koncepcji załączonej do programu funkcjonalno-użytkowego i wykonanie projektów i rysunków zamiennych (w stosunku do projektu budowlanego w przypadku konieczności), specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót, kosztorysu inwestorskiego w podziale na
elementy do celów rozliczeniowych oraz uzyskanie wszelkich decyzji administracyjnych, pozwoleń i uzgodnień pozwalających na realizację robót budowlanych zgodnie z prawem.
Faza nr 2 – realizacja usług i robót na podstawie powyższej dokumentacji projektowej (po zatwierdzeniu dokumentacji projektowej lub jej części ostatecznym pozwoleniem na budowę/zgłoszeniem), w zakresie robót budowlanych a także wykonanie dokumentacji powykonawczej dotyczącej powyższego zakresu, a także wykonanie dokumentacji powykonawczej dotyczącej powyższego zakresu.
1) Organizacja placu budowy wraz z zapleczem oraz organizacja i nadzór nad prowadzonymi prac
2) Roboty w zakresie burzenia – demontaże wraz z utylizacją.
3) Wycinka drzew i krzewów z odkupem drewna
4) Budowa budynku wraz z instalacjami i sieciami
5) Budowa nawierzchni – ciągi piesze, pieszo-jezdne, nawierzchnie utwardzone,
6) Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych (nasadzenia: zieleń wysoka, krzewy,
trawniki).
7) Wykonanie przyłączy: woda, prąd, kanalizacja, cieplik
8) Wykonanie ogrodzenia terenu.
9) Przygotowanie projektów wykonawczych, pobór próbek i wykonanie badań materiałów budowlanych.
10) Przygotowanie dokumentacji powykonawczej,
11) Zakończenie budowy i uzyskanie Pozwolenia na Użytkowanie w imieniu Zamawiającego
3. Zamówienie obejmuje demontaż i utylizację istniejącego targowiska w tym likwidację wiat
i pawilonów, rozbiórek słupów oświetleniowych, nawierzchni,
4. Zamówienie obejmuje demontaż istniejącej wiaty przystankowej i zmagazynowanie jej
w miejscu wskazanym przez Zamawiającego.
5. Zamówienie obejmuje przeprowadzenie nadzoru geodezyjnego, geotechnicznego,
i archeologicznego.
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 9 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie podnazwą: Modernizacja placu handlowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Wyszyńskiego 30” zostało unieważnione na po d stawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp. Zgodnie
z cytowanym przepisem Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli
cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie:
W przedmiotowym postępowaniu wpłynęła 1 oferta . Oferta została wyceniona
na 7 863 952,73 zł brutto. Zamawiający w dniu 06 0 4 .202 2 r. na podstawie art. 222 ust. 4 ustawy Pzp
podał kwotę, którą ma zamiar przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w wysokości
3 500 000,00 zł. Wobec powyższego Zamawiający obowiązany jest unieważnić postępowanie,
ponieważ najniższa cena jest wyższa od kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia .
Jednocześnie Zamawiający nie może zwiększyć budżetu w celu zabezpieczenia środków
finansowych dla realizacji zakresu rzeczowego opisanego w specyfikacji warunków zamówienia
| 2022-04-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |