Narzędzia walidacji dla wybranych kwalifikacji, w tym pilotażowa realizacja scenariuszy walidacji efektów uczenia się – III przetarg
Instytut Badań Edukacyjnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00129343
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-21 12:17
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5250008695
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
6 przyznanych
KADRY TURYSTYKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
60 000 PLNPOLSKI ZWIĄZEK ALPINIZMUWarszawa, PL
51 200 PLNPowiatowym Centrum Edukacji ZawodowejWrześnia, PL
50 000 PLNSABINA NIKODEMSKAWarszawa, PL
52 600 PLNPowiatowym Centrum Edukacji ZawodowejWrześnia, PL
50 000 PLNSABINA NIKODEMSKAWarszawa, PL
54 800 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.