Dostawa nawozów dla RZD w Błoniu Topoli, w podziale na 2 części zamówienia
INSTYTUT UPRAWY NAWOŻENIA I GLEBOZNAWSTWA - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00129752
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-21 13:51
- Lokalizacja
- Puławy, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7160004281
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne nawozyNawozy azotowe
Wykonawcy
2 przyznane
"PROCAM POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
48 675 PLN"PROCAM POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
48 675 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.