Wymiana poszycia dachu wraz z przebudową elementów konstrukcyjnych budynku gospodarczo-garażowego przy siedzibie Suwalskiego Parku Krajobrazowego w Malesowiźnie, gm. Jeleniewo, na działce nr 42

SUWALSKI PARK KRAJOBRAZOWY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00129521
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00129521/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-21 12:59
Lokalizacja
Malesowizna, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-760038fb-b37e-11ec-9f44-6e63702cb2f7
Identyfikator
8441285763
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00129521 z dnia 2022-04-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana poszycia dachu wraz z przebudową elementów konstrukcyjnych budynku gospodarczo-garażowego przy siedzibie Suwalskiego Parku Krajobrazowego w Malesowiźnie, gm. Jeleniewo, na działce nr 42

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SUWALSKI PARK KRAJOBRAZOWY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790123179

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Malesowizna 24

1.5.2.) Miejscowość: Malesowizna

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-404

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@spk.wrotapodlasia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spk.org.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-760038fb-b37e-11ec-9f44-6e63702cb2f7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana poszycia dachu wraz z przebudową elementów konstrukcyjnych budynku gospodarczo-garażowego przy siedzibie Suwalskiego Parku Krajobrazowego w Malesowiźnie, gm. Jeleniewo, na działce nr 42

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-760038fb-b37e-11ec-9f44-6e63702cb2f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00129521

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00108294/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wymiana poszycia dachu wraz z przebudową elementów konstrukcyjnych budynku gospodarczo-garażowego przy siedzibie Suwalskiego Parku Krajobrazowego w Malesowiźnie, gm. Jeleniewo, na działce nr 42

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00108922/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 229000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie następujących robót budowlanych
1) rozbiórkę dotychczasowego pokrycia dachu, więźby dachowej oraz części ścian zewnętrznych od poziomu murłaty,
2) wykonanie nowych ścian w miejsce rozebranych oraz wykonanie nowej więźby dachowej i nowego pokrycia, w dotychczasowych gabarytach,
3) wykonanie nowej podłogi z desek w poziomie belek w części budynku,
4) rozbiórkę stropu nad istniejącą piwniczką ziemną w pomieszczeniu warsztatu,
5) wykonanie nowego stropu żelbetowego nad istniejącą piwniczką ziemną oraz nowego stropu żelbetowego (w miejsce drewnianego) nad pomieszczeniem warsztatowym, ocieplenie mineralnymi płytami izolacyjnymi gr. 10 cm. wykonanymi z materiału o wysokiej przepuszczalności pary wodnej (μ = 3), ze zdolnością szybkiego wysychania, niepalny (klasa niepalności A1), przystosowany do izolacji wewnętrznej budynku.
6) wykonanie w pomieszczeniu warsztatowym nowej posadzki z hydroizolacją i dociepleniem, docieplenie ścian i stropu nad pomieszczeniem, przebudowa otworów okiennych z wstawieniem nowych okien i przebudową otworu drzwiowego z wstawieniem nowych drzwi,
7) wykonanie malowania wszystkich okien i drzwi,
8) wykonanie nowej instalacji odgromowej na całym dachu kompleksu budynków.
9) uporządkowanie ternu budowy i terenu przyległego z resztek materiałów budowlanych i śladów po maszynach budowlanych i sprzęcie transportowym.
4. Szczegółowy opis robót budowlanych wchodzących w skład zamówienia zawiera Załącznik nr 4 do SWZ dokumentacja projektowa zawierająca: projekt budowlany, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) i pomocniczo przedmiary robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty
2022-04-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane