Kompleksowa modernizacja piwnicy oraz V piętra budynku Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie przy ul. Roosevelta 1,2

Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00130853
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00130853/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-22 10:06
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9bfd5b73-a68b-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
8511055992
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przebudowa budynkówWindyRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie windRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00130853 z dnia 2022-04-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowa modernizacja piwnicy oraz V piętra budynku
Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie przy ul. Roosevelta 1,2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001020803

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Roosevelta

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-525

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.ias.szczecin@mf.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zachodniopomorskie.kas.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

zamowienia-ias-szczecin.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa modernizacja piwnicy oraz V piętra budynku
Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie przy ul. Roosevelta 1,2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9bfd5b73-a68b-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00130853

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00311332/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Kompleksowa modernizacja piwnicy oraz V piętra budynku Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie przy ul. F.D. Roosevelta 1,2.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00090916/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 3201-ILZ.260.3.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa piwnicy i V piętra w budynku Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie przy ul. Roosevelta 1,2, która obejmuje m.in. wykonanie robót budowlanych w zakresie:
- remontu pomieszczeń technicznych, magazynów, archiwów,
- remontu sal konferencyjnych i szkoleniowych na pokoje biurowe,
- wydzielenia sal szkoleniowych, aneksów kuchennych i zespołów toalet,
- przebudowy szybu windowego, wykonania przystanku na kondygnacji piwnicznej oraz wymiany dźwigu osobowego,
- nowych instalacji sanitarnych: co, cwu, wentylacji mechanicznych, klimatyzacji,
- nowych instalacji oraz przebudowy istniejących sieci elektrycznych, teletechnicznych i SSP,
- wymiany posadzek,
- wyburzenia ścian działowych,
- demontażu stolarki drzwiowej z ościeżnicami,
- malowania pomieszczeń,
- wymiany przyborów sanitarnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262700-8 - Przebudowa budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42416100-6 - Windy

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45313100-5 - Instalowanie wind

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę 3.965.360,00 zł. W postępowaniu złożona została jedna oferta na kwotę 6.735.776,90 zł.
Zamawiający zwrócił się do Ministerstwa Finansów z wnioskiem o zwiększenie kwoty na realizację zamówienia do wartości złożonej oferty, jednak wniosek ten został rozpatrzony odmownie
2022-04-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane