Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej termomodernizacji budynków szkół i remiz – dla 9 obiektów użyteczności publicznej.
GMINA PUCK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00130274
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-21 16:00
- Lokalizacja
- Puck, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5871588654
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi pomiarowe
Wykonawcy
4 przyznane
ADAM DZIAMSKIPoznań, PL
105 371,64 PLNADAM DZIAMSKIPoznań, PL
62 670,96 PLNPAWEŁ WIŁAGdynia, PL
61 377 PLNPAWEŁ WIŁAGdynia, PL
61 377 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.