Dostawa nawozów dolistnych dla RZD Żelisławki w podziale na 4 części zamówienia
INSTYTUT UPRAWY NAWOŻENIA I GLEBOZNAWSTWA - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00129975
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-21 14:31
- Lokalizacja
- Puławy, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7160004281
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne nawozyNawozy azotowe
Wykonawcy
4 przyznane
MIROSŁAW MADEJChełmno, PL
21 580 PLNMIROSŁAW MADEJChełmno, PL
21 580 PLNMIROSŁAW MADEJChełmno, PL
21 580 PLNMIROSŁAW MADEJChełmno, PL
21 580 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.