Dostawa środków ochrony roślin dla IUNG-PIB w Puławach RZD w Żelisławkach, w podziale na 16 części zamówienia
INSTYTUT UPRAWY NAWOŻENIA I GLEBOZNAWSTWA - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00130790
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-22 09:47
- Lokalizacja
- Puławy, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7160004281
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wyroby rolno-chemiczneŚrodki owadobójczeRegulatory wzrostu roślinŚrodki chwastobójczeŚrodki grzybobójcze
Wykonawcy
15 przyznanych
JAROSŁAW JELEŃSKIPSZCZÓŁKI, PL
103 350,25 PLNMIROSŁAW MADEJChełmno, PL
44 427,9 PLNJAROSŁAW JELEŃSKIPSZCZÓŁKI, PL
103 350,25 PLNJAROSŁAW JELEŃSKIPSZCZÓŁKI, PL
103 350,25 PLNMIROSŁAW MADEJChełmno, PL
44 427,9 PLNJAROSŁAW JELEŃSKIPSZCZÓŁKI, PL
103 350,25 PLNJAROSŁAW JELEŃSKIPSZCZÓŁKI, PL
103 350,25 PLNJAROSŁAW JELEŃSKIPSZCZÓŁKI, PL
103 350,25 PLNJAROSŁAW JELEŃSKIPSZCZÓŁKI, PL
103 350,25 PLNJAROSŁAW JELEŃSKIPSZCZÓŁKI, PL
103 350,25 PLNJAROSŁAW JELEŃSKIPSZCZÓŁKI, PL
103 350,25 PLNJAROSŁAW JELEŃSKIPSZCZÓŁKI, PL
103 350,25 PLNRudnikagro Sp. z o.o.Szczecin, PL
20 645 PLNJAROSŁAW JELEŃSKIPSZCZÓŁKI, PL
103 350,25 PLNRudnikagro Sp. z o.o.Szczecin, PL
20 645 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.