Remont- modernizacja części infrastruktury rekreacyjnej Ośrodka Sportu i Rekreacji W Sokółce na części dz. nr 2935 i 3009/2 w Sokółce
Gmina Sokółka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00130460
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00130460/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-22 07:57
- Lokalizacja
- Sokółka, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7726d386-a52c-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 5451815942
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie kształtowania terenuRoboty rozbiórkoweOdnawianie
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00130460 z dnia 2022-04-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont- modernizacja części infrastruktury rekreacyjnej Ośrodka Sportu i Rekreacji W Sokółce na części dz. nr 2935 i 3009/2 w Sokółce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sokółka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659125
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Kościuszki 1
1.5.2.) Miejscowość: Sokółka
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-100
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 85 711 09 00
1.5.8.) Numer faksu: +48 85 711 09 11
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@sokolka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sokolka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.um.sokolka.wrotapodlasia.pl/przet_zam/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont- modernizacja części infrastruktury rekreacyjnej Ośrodka Sportu i Rekreacji W Sokółce na części dz. nr 2935 i 3009/2 w Sokółce2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7726d386-a52c-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00130460
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00040423/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Remont - modernizacja części infrastruktury rekreacyjnej OSiR w Sokółce na części działek nr 2935 i 3009/
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00088403/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PI.I.271.10.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 122888,79 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Remont-modernizacja części infrastruktury rekreacyjnej Ośrodka Sportu I Rekreacji W Sokółce na części dz. nr 2935 i 3009/2 w Sokółce. Zakres zamówienia obejmuje: roboty rozbiórkowe, modernizację murków, przebudowę istniejącej pochylni i schodów , montaż ławek.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45454100-5 - Odnawianie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przed otwarciem ofert Zamawiający opublikował na stronie internetowej prowadzonego postepowania informację o kwocie na sfinansowanie zamówienia tj. 151 153,21 zł. W postępowaniu została złożona 1 oferta: „PIONIER” Krystian Żukowski, ul. Zagórna 7a, 16-020 Czarna Białostocka, NIP 966 215 28 31 REGON 389660232, cena brutto 180 328,34 zł. Złożona oferta w znacznym stopniu przekracza budżet Gminy Sokółka przeznaczony na sfinansowanie zamówienia. Mając na względzie powyżej przedstawione okoliczności Burmistrz Sokółki postanowił o unieważnieniu postępowania na podstawie art. 255 ust. 3 ustawy tj. cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 180328,34 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 180328,34 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-04-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |