Roboty modernizacyjne pomieszczeń i otoczenia budynku Przychodni Rejonowej w Skale wraz z dostosowaniem do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W SKALE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00132132
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00132132/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-22 15:52
- Lokalizacja
- Skała, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-727a2067-ae6c-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 6772118868
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00132132 z dnia 2022-04-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty modernizacyjne pomieszczeń i otoczenia budynku Przychodni Rejonowej w Skale wraz z dostosowaniem do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W SKALE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 357046706
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Słomnicka 69
1.5.2.) Miejscowość: Skała
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-043
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@przychodnia-skala.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przychodnia-skala.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty modernizacyjne pomieszczeń i otoczenia budynku Przychodni Rejonowej w Skale wraz z dostosowaniem do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-727a2067-ae6c-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00132132
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Dostępność Plus dla Zdrowia2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00105573/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia w zakresie wykonania robót modernizacyjnych budowlanych dotyczących pomieszczeń i otoczenia budynku Przychodni Rejonowej w Skale wraz z dostosowaniem do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami, w zakresie:
1) budowy nowej pochylni dla niepełnosprawnych,
2) remontu istniejącej pochylni oraz schodów zewnętrznych wraz z balustradami,
3) naprawy chodników przed budynkiem Przychodni Rejonowej w Skale - usunięcie kostki, wyrównanie powierzchni, wykonanie prawidłowej podbudowy, ponowne ułożenie istniejącej kostki i krawężników,
4) wymiany drzwi wejściowych (wejście główne do budynku) wraz z wyposażeniem tych drzwi w automatykę, zgodnie z opisem,
5) demontażu istniejących drzwi i przygotowania otworów drzwiowych dla drzwi wewnętrznych – zgodnie z ustalonymi z dostawcą drzwi wymiarami,
6) rearanżacji niektórych pomieszczeń poprzez wyburzenie fragmentów ścian / dostawienie nowych,
7) remontu wewnętrznej klatki schodowej wraz z wymianą balustrad,
8) zakupu i montażu wykładzin PCV,
9) częściowej wymiany istniejących instalacji: elektrycznych wraz z nowymi rozdzielniami elektrycznymi, teletechnicznych i sanitarnych ,
10) prac remontowych dwóch pomieszczeń higieniczno-sanitarnych, w tym łazienki dla niepełnosprawnych,
11) malowania gabinetów lekarskich, zabiegowych oraz poczekalni i korytarzy; flizowanie, tapetowanie ścian,
12) wywozu i utylizacji gruzu,
13) przywrócenia do stanu pierwotnego terenu budowy po zakończeniu robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty| 2022-04-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |