Zaprojektowanie i wykonanie nawierzchni bitumicznej na drogach w Borkowie i Skrzeszewie.

Gmina Żukowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00130711
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00130711/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-22 09:21
Lokalizacja
Żukowo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2f3c9171-c20b-11ec-b879-9a86e5ac3946
Identyfikator
5890011654
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE "DROMOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKartuzy, PL · lot 0
1 238 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00130711 z dnia 2022-04-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie i wykonanie nawierzchni bitumicznej na drogach w Borkowie i Skrzeszewie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Żukowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675095

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gdańska 52

1.5.2.) Miejscowość: Żukowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-330

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugzukowo@zukowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zukowo.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zaprojektowanie i wykonanie nawierzchni bitumicznej na drogach w Borkowie i Skrzeszewie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f3c9171-c20b-11ec-b879-9a86e5ac3946

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00130711

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00037562/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Modernizacja dróg gminnych (nawierzchnie bitumiczne) w miejscowościach: Skrzeszewo ul. Dworska dz. nr 473/1, Borkowo ul. Jeziorna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W prowadzonym uprzednio postępowaniu w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty i postępowanie zostało unieważnione a pierwotne warunki zamówienia nie zostały zmienione

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: I.271.13.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1 - Zaprojektowanie i wykonanie nawierzchni bitumicznej na ulicy Jeziornej w Borkowie - jezdnia o szerokości ok. 4 m i długości ok135 m
zadanie 2- Zaprojektowanie i wykonanie nawierzchni bitumicznej na ulicy Dworskiej w Skrzeszewie - jezdnia o szerokości ok. 5 m i długości ok 580 m

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1006504,06 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1006504,06 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1006504,06 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiebiorstwo drogowo mostowe DROMOS Sp.z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 191303880

7.3.3) Ulica: Gdańska 26

7.3.4) Miejscowość: Kartuzy

7.3.5) Kod pocztowy: 83-300

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1238000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 250 dni

2022-04-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane